بهترین ­انتخاب برای­ خرید­ لوح­ تقدیر لایه ­باز ؟

چرا لوح­ تقدیر لایه ­باز ؟

وقتی کسی در مقام صاحب­ شرکت، مدیرعامل، صاحب یک کارخانه و یا هر واحد ­صنفی دیگر ایجاد اشتغال­زایی می­کند، یکی از مهمترین عوامل پیشرفت در مجموعه­هایی که کار گروهی می­کنند، پاداش و تقدیر است.که هر از چندگاهی به افرادی که در بخش مورد نظر کار می­کنند، تعلق می­گیرد. تقریبا همه­ی شرکت­ها و نهاد­های خصوصی و دولتی از این روند جاری برخوردارند. و معمولا هزینه­ی زیادی را برای آن پرداخت می­کنند، چرا که در سال باید در روزهایی مانند: روز کارمند یا کارگر و یا هر یک از مناسبت­ها به فراخور ­آن روز هدیه و یا لوح­ تقدیر لایه ­باز خریداری کنند.

بهترین انتخاب لوح­ تقدیر لایه ­باز

ما در این مقاله سعی داریم  بهترین انتخاب را برای شما تشریح کنیم. و به فرق انواع مدل­هایی که در بازار وجود دارد، بپردازیم تا شما بتوانید، با دید بازتری برای خرید آن اقدام کنید.

برای مثال : لوح­ تقدیر لایه ­باز چه فرقی با خام آن دارد؟ یا هزینه ی کدام باصرفه­تر است؟ ما در این مقاله به  تک­تک این سولات پاسخ می­دهیم.

لوح­های تقدیر و سپاس انواع گوناگونی دارد، و نسبت به فرد دریافت­ کننده طراحی و متن گذاری می­شود.

طرح لوح­ تقدیر لایه ­باز

همیشه طراحی لوح ­تقدیر و متن آن برای طراحان لوح تقدیر لایه باز چالش بر­انگیز بوده. چرا که هم باید سادگی و شکیل بودن طرح را دارا باشد، و هم مناسب دلیل تقدیم آن به فرد یا افراد دریافت کننده باشد.

برای طراحی لوح­سپاس باید مواردی را در نظر بگیریم، که بتوانیم به بهترین شکل آنرا آماده کنیم. اولین نکته در طراحی این نوع از تبلیغات تشویقی، سوال پرسیدن برای ساخت طرح آن است.

مانند:

  این لوح برای چه دریافت می­شود؟  تشویقی است یا برای ارتقا پست دریافت می­گردد؟ حاصل چه نوع فعالی­های فرهنگی یا تجاری و… است؟

  وحتی اینکه برای چند نفر می­خواهیم، هم در جنس و طرح آن می­تواند تاثیرگذار باشد. مطلب دیگه­ای که باید به این موارد اضافه کرد، این موضوع است که بسیاری از افراد وقتی صحبت از لوح تقدیر و یا سپاس می­شود، یک پلاک یا جسم مربع شکل با جنس­های مختلف را تصور می­کنند، که عباراتی  مبالغه­آمیزی از تشکر روی آن حک یا چاپ شده .

اما باید گفت:

 لوح سپاس یا لوح  تقدیر لایه باز اشکال بی­شماری در جهان دارد. اما این نوع از لوح های تقدیر یا سپاس (لوح های سبز مربع شکل یا فلزی) در کشور­ ما به این نام مشهورتر است.

لوح تقدیر ها انواع زیادی دارند تا جایی که حتی جوایز جشنواره­ها هم جز این دسته هستند، اما درجه ای بالاتر را شامل می­شوند، از کفش طلای فوتبال تا سیمرغ  بلورین جشنواره ها همه­ی اینها در اصل یک لوح تقدیر به حساب می­آیند. و در حقیقت نوشته­ی همه آنها و کارکردشان با هم یکی است.

تشکر از زحمات فرد دریافت کننده

تشکر از زحمات فرد دریافت کننده در قبال چیزی که اختراع، ایجاد، یا به دنیای بشتری تقدیم کرده. اما جنس آن و شکلش بنا به دریافت کننده و جایگاهش جذاب­تر و زیبا­تر طراحی می شود. امروزه انواع طراحی­های لوح­ تقدیر لایه ­باز در اینترنت قابل جستجو است و می­توان از آنها برای ایده گرفتن و یا حتی استفاده کمک گرفت.

لوح­ تقدیر لایه ­باز یکی از راحت­ترین کار­ها برای کسانی است، که نمی­خواهند هزینه­ای بابت طراحی بپردازند.

خرید لوح­ تقدیر لایه ­باز­

خرید  لوح تقدیر لایه­ باز یکی از متداول­ترین نوع استفاده از طراحی­های آماده برای این­گونه از محصولات است، که با قیمت­های خیلی­کم و در بیشتر موارد حتی رایگان در کانال­ها و سایت­های طراحی لوگو و آرم یا دفاتر طراحی وجود دارد.

لوح تقدیرهای لایه­باز  به نوعی از طراحی لوح گفته می­شود، که به وسیله­ی طراح با استاندارد­های اولیه طراحی شده، و به گونه­ای ترکیب­بندی شده است، که بتوان از آن برای اکثریت مشاغل و تشویق کارکنان آن بهره برد.

فعالیت های گروهی و انفرادی

معمولا برای اکثریت فعالیت های گروهی و انفرادی در مجموعه­ ها می­توان لوح­ تقدیر لایه باز را جستجو و پیداکرد. نکته مثبت این نوع از لوح­­­ها قابلیت بارگذاری مطالبی است که شخص یا نهاد می خواهد بر روی لوح داشته باشد.

به گونه­ای که برای هر یک از موارد جایی تعبیه شده است، تا شما بتوانید مطلب پیش فرض را پاک کرده و مورد خود را جایگزین کنید. این موارد هم در متن و هم در عکس یا  لوگو قابل تغییر است.

خرید لوح­ تقدیر لایه ­باز ­مناسب

 اما توصیه می­شود، که برای خرید لوح­ تقدیر لایه­ باز حتما اگر قرار بر این است که برای آن مبلغی پرداخت کنید، ابتدا چند نمونه­ی رایگان آن را انتخاب کنید و روی آن چند اتود بزنید، تا برای خرید لوح ­مناسب خود تجربه بیشتری در بارگذاری مطلب و نوع آن داشته باشید.

لوح­ تقدیر لایه ­باز هیچ اجازه­ای به شما برای طراحی صفحه نمی­دهد. و شما فقط از کادر خالی وسط می­توانید استفاده کنید. آن هم برای متن.

لوح­ تقدیر لایه ­باز و خام

لوح تقدیرخام از پر استفاده ترین نوع ­لوح است. این دسته از لوح­ها بیشترین کارایی اداری و نهادی را دارند. در تمامی نهادهای دولتی یا خصوصی معمولا از این نوع از لوح ­تقدیر استفاده می­کنند.

لوح­ تقدیر لایه ­باز معمولا ساده

لوح­ تقدیر خام بر خلاف لوح تقدیرلایه باز چالشی را در بر  نمی­گیرد. لوحی معمولا ساده و کاملا بی متن و عکس و فقط در مواردی دور آن حاشیه کاری شده است، که ممکن است زرکوب یا نقره اندود باشد. در بیشتر موارد هم یا چوبی است، یا با مقواهای با کیفیت تولید شده.

عدم دستکاری نوع دیزاین­ و طراحی

درمورد این نوع از لوح­ها فقط جای متن را خالی می­گذارند و هیچ اجازه­ای برای دست­کاری نوع دیزاین­ و طراحی آن به شما نمی­دهند. تنها فضایی که دارید همان کادر وسط لوح است.

استفاده از قلم یا چاپ

می­توانید آن را با قلم خود یا به وسیله­ی چاپ کردن، متن مورد نظر را داخل کادر قرار دهید. لوح­های خام همیشه به تعداد زیاد (تیراژ)  و با ابعاد یکسان تولید می­شود و در کارایی بسیار محدود به نوع تقدیر از کارمند یا کارگر خلاصه می­شود.

البته ناگفته نماند که معمولا برای زیبا شدن آن و خالی نبودن لوح، از المان­های زیبایی جلدی هم برای برخی از این لوح­ها تعبیه می­شود، تا رسمی­تر به نظر برسد.

تفاوت کاربرد لوح­ تقدیر لایه ­باز و لوح ¬خام در فروش آنها هم تاثیر زیادی دارد.

تفاوت کاربردی لوح­ تقدیر لایه ­باز و لوح­ خام در چیست؟

همانطور که در مقاله اشاره­کردیم لوح  تقدیر لایه باز قابلیت تغییر در موارد را به ما می­دهد، اما لوح خام این کارایی را برای ما ندارد، چرا که به صورت کاملا پیش فرض و ثابت تولید می­شود و شما فقط در مورد متن تصمیم گیرنده هستید.

این نوع از لوح­ها بیشترین متقاضی را دارند، ولی لوح های لایه­ باز را می­توان شخصی سازی کرد، و به فراخور اهمیت و فرد گیرنده آن زمان بیشتری را به طراحی آن اختصاص داد.

محصولات مرتبط :

مقالات مرتبط :

اینستاگرام به پی اس دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =