چاپ کارت ویزیت بهارستان به همراه معرفی انواع کارت ویزیت

امروزه کارت ویزیت تبدیل به یکی از بدیهی‌ترین اصول تبلیغات شده که در هر شغل و حرفه‌ایی وجودش لازم است. اگر قبلا فقط شرکت‌ها اقدام به طراحی و چاپ کارت ویزیت می‌کردند، امروزه به دلیل رقابت تنگاتنگ بین مشاغل، بقالی‌های کوچک هم به کارت ویزیت نیاز دارند. کارت ویزیت را نباید صرفا وسیله‌ای برای اطلاع سایرین از شماره تماس یا آدرس محل کار و یا نحوه تماس با شما دانست. با پیشرفت علم روانشناسی و آشکار شدن تاثیر شگرف طرح‌های هنری و رنگ‌ها بر روح و روان انسان، طراحی و چاپ کارت ویزیت بهارستان از حالت سنتی خود خارج و تبدیل به نوعی حرفه تلفیقی شده است.

ترکیب هنر و یافته‌های روانشناختی در چاپ کارت ویزیت بهارستان اسرار‌آمیز نقش اصلی را بازی می‌کنند. منظور از اسرار‌آمیز، کارت‌هایی هستند که در روح و جان مخاطب رسوخ کرده و ناخودآگاه هدف شما از چاپ کارت ویزیت را در ذهن او حک می‌کند.

طرح‌های هندسی خاص باعث به چالش کشیده شدن مغز و در نتیجه توجه بیش از حد فرد به کارت ویزیت می‌شود و این توجه در نهایت منجر به ماندن نام و نشانی که شما بر کارت ویزیت نوشته‌اید، در ذهن مخاطبتان می‌شود. این امر نتیجه ترکیب هنر و اصول روانشناختی است که توسط یک طراح کارت ویزیت خبره خلق شده است.

موارد مهم در طراحی کارت ویزیت بسیار مهم هستند و باید رعایت شوند.

مواردی که در طراحی کارت ویزیت باید به آنها توجه کرد

همانطور که در متن بالا خواندید، علم روانشناسی به رابطه بین خطوط و طراحی‌های هندسی با ذهن آدمی پی برده است؛ همچنین، سالیان سال است که تاثیر انواع رنگ‌ها بر روح و روان نوع بشر به اثبات رسیده. از این رو شرکت‌های تبلیغاتی بیشترین استفاده را از این کشفیات می‌برند.

حال به سراغ بحث کارت ویزیت و اصول طراحی آن برمی‌گردیم. به طور مثال در طراحی و چاپ کارت ویزیت بهارستان باید توجه داشته باشید که یک کارت ویزیت تاثیر گذار در مواردی همچون نقوش هندسی و رنگ کارت با سایر کارت‌های ویزیت تفاوت دارد .

شغل شما چیست؟ اگر شما یک باشگاه ورزشی یا یک گیم نت دارید، لازم است که در طراحی کارت خود از رنگ‌هایی استفاده کنید که باعث شور و شعف مخاطبتان شود. همچنین استفاده از نقوش هندسی برای جلب توجه مخاطبتان نیز می‌تواند بسیار حیاتی و یاری دهنده باشد.

برعکس، اگر شغل شما باعث آرامش مشتریان می‌شود، لازم است که از رنگ‌هایی استفاده کنید که باعث پایین آمدن فشارهای عصبی و هیجانی در مخاطبتان شود. رنگ آبی و سبز از جمله رنگ‌های آرامش بخش هستند که برای شغل‌هایی همچون گلخانه‌های فروش گل و گیاهان زینتی و همچنین مطب‌های پزشکی بسیار مناسب هستند.

نمونه‌ایی از کارت ویزیت شیشه‌ایی.

انواع کارت ویزیت

نحوه طراحی و اصول ریز طراحی در چاپ کارت را خواندید. حال وقت آن رسیده تا با هم نتیجه سالیان سال فعالیت طراحان کارت ویزیت را بررسی کنیم. سالهاست که کارت‌های ویزیت در کل دنیا طراحی و چاپ می‌شوند و به مرور زمان قواعدی تجربی در طراحی کارت‌های ویزیت و همچنین جنس‌های خاصی از کاغذ کارت ویزیت پدید آمده است که چند نمونه از آنها را بررسی می‌کنیم.

چاپ کارت ویزیت بهارستان را می‌توان از چند طریق دسته بندی کرد. یکی از این راه‌ها دسته‌بندی کارت‌های ویزیت از روی جنس کاغذ آنها است. در حال حاضر انواع مختلفی از کاغذهای چاپ کارت ویزیت وجود دارند که عبارتند از: کتان، چرم، شیشه‌ایی، فلزی، گلاسه و… . بر اساس نوع حرفه و همچنین نوع طراحی کارت‌ها هم می‌شود کارت ویزیت را دسته‌بندی کرد.

نمونه ایی از کارت ویزیت برش شده

کارت ویزیت برش شده

این نوع کارت ویزیت بسته به خلاقیت طراح می‌تواند تا حد زیادی زیبا و جذاب باشد. کارت‌های ویزیت برش شده به کارت‌هایی گفته می‌شود که طرحی رو آن چاپ شده و کارت متناسب با طرح چاپ شده برش داده شده و از حالت مستطیلی کامل خارج می‌شود. چاپ کارت ویزیت بهارستان در این زمینه می تواند بسیار برایتان خلاقانه عمل کند.

نمونه ایی از کارت ویزیت طرح آزاد

کارت ویزیت طرح آزاد

این نوع کارت ویزیت متناسب با طرح چاپ شده روی کارت برش داده می‌شود. به طور مثال اگر توپی روی کارت چاپ شده باشد،کارت دورتا دور طرح برش می‌خورد و تبدیل به دایره می‌گردد. بسته به نوع طرح چاپ شده روی کارت، شکل فیزیکی کارت می‌تواند متناسب با آن برش بخورد.

نمونه ایی از کارت ویزیت برجسته چاپ کارت ویزیت بهارستان

کارت ویزیت برجسته

در تولید این نوع کارت ویزیت از نوع خاصی از چاپگر استفاده می‌شود که توانایی پرس کارت را دارد. قابلیت پرس کارت باعث می‌شود که نوشته‌ها به صورت تو رفتگی در بیایند، که این خود باعث به وجود آمدن برجستگی در کارت می‌شود. به تازگی میزان تمایل به استفاده از این نوع کارت و میزان سفارش برای چاپ کارت ویزیت بهارستان  برجسته به شدت افزایش یافته است.

نمونه‌ایی از کارت ویزیت سه بعدی چاپ کارت ویزیت بهارستان

کارت ویزیت سه بعدی

این نوع کارت به مانند کاردستی کودکان قابلیت بالا آمدن یا باز شدن دارند و بعد از تغیر حالت و باز شدن، طرحی متفاوت از طرح قبلی خود را نشان می‌دهند.

طراحی کارت ویزیت نیازمند خلاقیت بسیاری است. چاپ کارت ویزیت بهارستان

سخن پایانی

همانطور که مشاهده نمودید طراحی و چاپ کارت ویزیت بهارستان از حالت سنتی خارج شده و امروزه اصول علمی و هنری در آن دخیل هستند. شکل، رنگ، حالت و جنس، همگی از مولفه‌های تاثیرگذار بر روی کارت ویزیت هستند، در نتیجه اگر تمایل به چاپ کارت مناسب دارید، دنبال حرفه‌ایی‌های این حوزه باشید.

موسسه بهارستان که در حوزه طراحی و چاپ کارت ویزیت فعالیت دارد با در نظر گرفتن تمامی فاکتور‌های تاثیرگذار در طراحی و چاپ کارت ویزیت توانسته است، به طور کامل انتظارات مشتریان خود را برآورده کند.

چاپ کارت ویزیت بهارستان با بهره گیری از یافته های روانشناختی و طراحی‌های هنری خارق‌العاده اقدام به تولید با کیفیت‌ترین کارت‌های ویزیت کرده‌ است. با وجود کیفیت بالای خود از قیمت مناسبی برخوردار است.

موسسه بهارستان با قیمت‌های مناسب و منصفانه اقدام به ارائه خدمات به مشتریان خود می‌کند. اگر شما هم به دنبال موسسه‌ایی مناسب برای طراحی و چاپ کارت ویزیت خود هستید به شما پیشنهاد می‌شود به کارهای اجرا شده توسط بهارستان نگاهی بیاندازید و قیمت‌های آن را مقایسه کنید.

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط :

 

اینستاگرام به پی اس دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 5 =