نحوه ویرایش تراکت لایه باز

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

با سلام خدمت شما کاربران عزیز سایت به پی اس دی

برای دانلود تراکت لایه باز کلیک کنید

بعد از دانلود فایل لایه باز تراکت ، فایل دانلود شده را در نرم افزار فتوشاپ را اجرا نمایید و در منوی layers لایه ها را فعال کنید تا طرح ظاهر شود.

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

بعد از فعال کردن لایه ها در منوی نرم افزار فتوشاپ، گزینه ی auto select را در نوار منوی بالایی نرم افزار را فعال نمایید تا با کلیک کردن روی هر المنت یا فونت های طرح، لایه ی مورد نظر را بصورت اتوماتیک برای شما انتخاب کنید.

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

و حالا در نوار ابزارها ، ابزار move را انتخاب و کلیک کنید.

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

و حالا با ابزار move روی هر المنت یا فونت ها کلیک کنید لایه ی مورد نظر بصورت اتوماتیک انتخاب می شود و شما می توانید هر لایه را بصورت جداگانه ویرایش نمایید.

برای مثال می توانید روی هر نوشته کلیک کنید و نوع فونت کلیک و نوشته خود را تایپ نمایید و یا رنگ آن را بصورت دلخواه تغییر دهید.

حا برای واردکردن نوشته ای جدید با ابزار text را در نوار ابزار ها انتخاب نمایید.

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

در این مرحله بعد از کلکی روی ابزار text ، روی نوشته ی مورد نظر در طرح تراکت لایه باز ، کلیک و نوشته را پاک کنید و حالا نوشته ی مورد نظر خود را در آن تایپ نمایید.

واگر می خواهید رنگ نوشته ها را تغییر دهید باید در زیر منوی لایه ها ، گزینه ی FX را کلیک کنید تا منوی آن ظاهر شود.

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

و حالا گزینه ی color overlay را کلکی کنید و بعد از کلیک، منوی رنگها برای شما ظاهر خواهد شد و شما می توانید به راحتی رنگ مورد نظر را انتخاب و رنگ نوشته ی خود را ویرایش دهید.

برای تغییر رنگ المنت های بکار رفته در طرح تراکت لایه باز ، باید روی ابزار move کلیک کنید و روی المنت مورد نظر کلیک کنید تا لایه ی آن انتخاب شود سپس با انتخاب FX و گزینه ی COLOR OVERLAY رنگ آن را تغییر دهید.

برای مشاهده آموزش های ویدیویی، دسته بندی ویدیوهای آموزش فتوشاپ را در سایت به پی اس دی کلیک نمایید.

خدمات سایت به پی اس دی شامل: تراکت لایه باز قابل ویرایش ، کارت ویزیت لایه باز ، تقویم ۹۸ با طرح های کردی ، ترکمن ، بختیاری ، پارسیان ، آذری ، سربرگ آماده ، نمونه فاکتور لایه باز ، موکاپ ، وکتور لایه باز ، طرح تیشرت لایه باز ، طرح کوسن و ماگ ، بنر مذهبی ، پوستر ، دانلود فونت رایگان ، لوگوی با کیفیت ، طرح مونوی غذا ، آیکون ، آموزش فتوشاپ ، عکس با کیفیت ، لوح تقدیر ، اطلس رنگ می باشد. 

با خرید اشتراک طلایی از سایت به پی اس دی می توانید تمامی این خدمات را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.

نحوه ویرایش تراکت لایه باز

فایل لایه باز فتوشاپ

گروه طراحان سایت BEHPSD.COM

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *