۱۱ طرح برتر کارت ویزیت

طرح لایه باز کارت ویزیت

در این مقاله ۱۱ طرح لایه باز کارت ویزیت را برای شما معرفی خواهیم که طرح ها را هم می توانید دانلود نمایید. این طرح ها توسط گروه طراحان به پی اس دی ، طراحی و نشر شده اند.

خدمات گروه طراحان سایت به پی اس دی شامل، طرح لایه باز کارت ویزیت ، تراکت لایه باز ، سربرگ آماده ، فاکتور شرکتی ، دانلود تقویم ۹۸ ، آموزش فتوشاپ ، دانلود وکتور ، دانلود موکاپ ، طرح لایه باز تیشرت ، تصاویر استوک ، بنر مذهبی می باشد.

اولین طرح طرح لایه باز کارت ویزیت لوازم آرایشی و بهداشتی است.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح لایه باز

طراحی این کارت ویزیت بسار جذاب و زیباست، در توشته های این کارت ویزیت لوگوتایپ لورنا هم فارسی و هم انگلیسی طراحی شده و لام ، رژ لب و طرح لب بصورت وکتور در طرح شده است.

اندازه کارت ویزیت لوازم ارایشی و بهداشتی ۹×۶ و DPI 300 و با پسوند پی اس دی یا PSD لایه باز طراحی شده است.

در یان طرح از وکتور گل ، تذهیب ، عکس با کیفیت دست ، بامبو ، افکت های نور ، بکگراند سبز ، و نوشته های سه بعدی استفاده شده است.

این طرح ترکیب رنگ خاصی را دارد و چاپ این طرح برای جنس های براق پیشنهاد می شود.

برای دانلود این طرح وارد صفحه ی اصلی سایت شوید و در دسته بندی کارت ویزیت ها گزینه ی آرایشی و بهداشتی را کلیک کنید و طرح دانلود نمایید.

طرح لایه باز کارت ویزیت پیتزا فروشی

طرح لایه باز کارت ویزیت
کارت ویزیت پیتزا فروشی

در طراحی این کارت ویزیت ویزیت خاص از یک وکتور پیتزا که بصورت بلور می باشد استفاده شده و در ترکیب رنگ ان از رنگ های گرم استفاده شده که به برای مشاغل پیتزا فروشی و رستوران و ساندویچی ها، این طرح بسیار جذاب است.

استایل زیبای نوشته پیتزا کوک زیبایی طرح را دو چندان کرده است و لوگوی زیبایی که در این طرح بکار رفته نشانگر تنور پیتزا می باشد.

این طرح بسیلر و زیبا بصورت طرح لایه باز و قابل ویرایش طراحی شده است. اندازی طرح کارت ویزیت پیتزا فروشی ۹×۶ و Dpi 300 و با پسوند پی اس دی یا psd لایه باز طراحی شده و روی سایت نشر شده است.

چاپ طرح لایه باز کارت ویزیت پیتزا فروشی با جنس لمینت مات یا مخملی پیشنهاد می شود.

برای دانلود طرح وارد صفحه ی اصلی سایت شوید و در دسته بندی کارت ویزیت ، گزینه رستوران را کلیک و سپس دانلود نمایید.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح کارت ویزیت مشاور املاک

طرح کارت ویزیت لایه باز مشاور املاک با رنگ زمینه آبی و بکگراند پشت طرح سفید طراحی شده و در طراحی آن از shape های خطی زیبا استفاده شده که عکس ساختمان ها را در خود جای داده است. وکتور های ساختمان بصورت لایه باز در این طرح درج شده و کیفیت بسیار بالایی را دارند.

در این طرح یک لوگوی بسیار زیبا که برای شغل مشاور املاک بسیار زیبا و مناسب است درج شده و لوگوی درج شده قابل ویرایش می باشد.

گروه طراحان به پی اس دی برای چاپ این طرح لمینت براق را پیشنهاد می دهند.

طرح لایه باز کارت ویزیت شال و روسری
طرح کارت ویزیت شال وروسری

در طراحی طرح کارت ویزیت شال و روسری ، از عکس های با کیفیت شال و روسری استفاده شده  و در این طر ح از افکت های نور بیشتر نشان دادن نوشته ها استفاده شده که زیبایی خاصی را به طرح داده است.

نوشته هایی که در طرح استفاده شده است قابل ویرایش هستند می توانید رنگ و فونت آنها را بصورت دلخواه تغییر دهید.

چاپ این طرح برای جنس های کارت ویزیت مات بسیار زیبا و جذاب است.

برای دانلود این طرح وارد صفحه اصلی سایت شوید.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح لایه باز کارت ویزیت موبایل

طرح کارت ویزیت فروشگاه موبایل توسط تیم حرفه ای طراحان سایت به پی اس دی طراحی شده است. این طرح خیلی ساده طراحی شده و تمامی نوشته های آن قابل ویرایش است و راحت می توانید طرح را بصورت دلخواه ویرایش دهید.

چاپ طرح کارت ویزیت فروشگاه موبایل بر روی جنس های چاپی مات بسیار زیبا و خاص می باشد.

برای دانلود طرح کارت ویزیت وارد صفحه اصلی سایت به پی اس دات کام شوید و در دسته بندی های کارت ویزیت، فروشگاه موبایل و کامپیوتر را کلیک کنید.

اندازه طرح کارت ویزیت فروشگاه موبای ۹×۶ و بصورت طرح لایه باز با پسوند psd لایه باز طراحی شده است.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح لایه باز کارت ویزیت ساندویچ

طرح لایه باز کارت ویزیت ساندویچ یا بر فروشی با سلیقه زیبای یکی از طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی شده است. در این طرح کارت ویزیت یک و کتور لایه باز برگر که بصورت گرافیکی طراحی شده درج شده و حاشیه های دور طرح کارت ویزیت زیبایی طرح را دو چندان کرده است.

این طرح کارت ویزیت هم بسیار ساده طراحی شده و شما می توناید به سلیقه خود نوشته های آن را تغییر دهید. اندازه ی طرح کارت ویزیت ۹×۶ و بصورت طرح لایه باز و قابل ویرایش با پسوند پی اس دی یا psd لایه باز طراحی و در سایت درج شده است.

برای دانلود این طرح کارت ویزیت، وارد صفحه اصلی سایت شوید و سپس در دسته بندی کارت ویزیت و در زیر مجموعه آن گزینه ی رستوران و غذا خوری را کلیک و سپس دانلود نمایید.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

در طرح کارت ویزیت ارایشگاه زنانه عکس های با کیفیت و ویرایش شده استفاده شده است، طرح این کارت ویزیت هم بسیار ساده  طراحی شده است و تمامی نوشته هایی که در این طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه استفاده شده، قابل ویرایش است و به راحتی میتوانید رنگ ، فونت و سایز آنها را تغییر دهید.

تمامی طرح های کارت ویزیت بصورت طرح لایه باز با اندازه ۹×۶ و پسوند psd لایه باز طراحی و بر روی سایت درج شده اند.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه

این طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه ، طراحی بسیار زیبا و خاصی را دارد اندازه ی این طرح زیبا ۹×۶ سانتی متر و با پسوند پی اس دی یا psd بصورت طرح لایه باز و قابل ویرایش طراحی و بر روی سایت درج شده است.

در طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه یک عکس بسیار زیبا و با کیفیت که توسط تیم طراحان به پی اس دی ویرایش در طرح درج شده و کیفیت بسیار بالایی را دارد و حتی برای چاپ های لارج فرمت هم کیفیت خود را حفظ خواهد کرد.

استایل زیبای طلایی رنگ برای فونت استفاده شده و فونت آن قابل ویرایش می باشد. در این طرح از وکتور قلب ، گل ، وکتور خطی طلایی و نقره ای استفاده شده شده است.

بکگراند طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه از یک تکسچر زیبای مشکی استفاده شده است و طرح را بسیار جذاب کرده است، در طرح پشت کارت ویزیت یک لوگوی بسیار زیبا استفاده شده که برای مشاغل آرایشگاه ها بسیار زیبا و جذاب است.

لوگو و لایه هایی که در طرح استفاده شده، همه بصورت وکتور بوده و برای تغییر سایز و ویرایش در اندازه های بزرگتر هم امکان پذیر می باشد.

برای دانلود این طرح زیبا وارد صفحه اصلی سایت شوید و در دسته بندی کارت ویزیت ارایشگاه زنانه و مردانه را کلیک کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح لایه باز کارت ویزیت طلا فروشی

طرح کارت ویزیت طلا فروشی توسط تیم حرفه ای گروه طراحان به پی اس دی طراحی شده است. طراحی این کارت ویزیت بسیار ساده می باشد. نوشته طلا و جواهری پرشین بصورت تایپوگرافی طراحی شده و تمامی و بقیه نوشته ان قابل ویریش می باشد.

طرح کارت ویزیت طلا فروشی از ترکیب رنگ مشکی و طلایی استفاده شده و رنگ های آن قابل ویرایش می باشد. برای دانلود طرح کارت ویزیت طلا فروشی وارد سایت BEHPSD.COM شوید و در دسته بندی کارت ویزیت، گزینه ی طلا و جواهرات را کلیک کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح کارت ویزیت لپ تاپ و کامپیوتر

طرح لایه باز کارت ویزیت لپ تاپ و کامپیوتر توسط گروه طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی و نشر شده است. در این طرح کارت ویزیت وکتور کیبورد لپ تاپ طراحی و درج شده است و نوشته های روی طرح کارت ویزیت ، رنگ و نوع فونت ان قابل ویرایش می باشد. در این طرح یک لوگوی بسیار زیبا شرکت اپل درج شده است.

اندازه این طرح کارت ویزیت ، ۹X6 است و پسوند آن پی اس دی یا PSD لایه باز و قابل ویرایش می باشد.

برای دانلود این طرح زیبا وراد صفحه ی اصلی سایت شوید و در دسته بندی کارت ویزیت ، گرینه ی لپ تاپ و کامپیوتر را کلیک سپس دانلود نمایید.

طرح لایه باز کارت ویزیت
طرح کارت ویزیت آرایشگاه مردانه

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه مردانه طرح بسیار جذابی را دارد و این طرح توسط یکی از همکاران با سلیقه ی تیم طراحای سایت به پی اس دی دات کام طراحی شده است.

در این طرح کارت ویزیت یک طرح وکتور که مدل را نشان می دهد در طرح درج شده و نوشته های آن کاملا قابل ویرایش است و شما به راحتی می توانید رنگ و فونت نوشته ها را به سلیقه دلخواه خود تغییر دهید.

تمامی لایه هایی که در این طرح وجود دارد بصورت وکتور و اسمارت آبجکت می باشد و برای تغییر سایزهای بزگ هم مشکلی را نخواهد داشت.

برای دانلود طرح کارت ویزیت آرایشگاه مردانه وارد سایت به پی اس دی دات کام شوید و در دسته بندی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه و مردانه را کلیک و طرح را دانلود نمایید.

طرح لایه باز کارت ویزیت

گروه طراحان سایت به پی اس دی دات کام

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *