نمونه طرح های کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت لایه باز

نمونه طراحی کارت ویزیت لایه باز مشاغل بصورت لایه باز طراحی شده و در این مقاله برای شما علاقه مندان عزیز ۵۷ کارت ویزیت جذاب و زیبا را برای تمامی مشاغل آماده ، و در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید نمونه کارت ویزیت ها را دانلود و ویرایش نمایید.

اولین نمونه طراحی کارت ویزیت برای مشاغل آرایشگاه زنانه یا سالن های زیبایی می باشد که توسط تیم حرفه ای گروه طراحان سایت به پی اس دی طراحی و نشر شده است.

طراحی کارت ویزیت آرایشگاه زنانه بصورت پشت و رو طراحی شده و در طراحی این کارت ویزیت از عکس و تکسچر های بسیار با کیفیت استفاده شده است ، افکت های نوری که در این طراحی کارت ویزیت لایه باز ارایشگاه زنانه استفاده شده بسیار زیبا و جذاب هستند و زیبایی طرح را دو چندان کرده است. در این طرح کارت ویزیت از چندین تکسچر استفاده شده تا بکگراندی مانند طرح بوجود بیاید.

طراحی کارت ویزیت لایه باز آرایشگاه زنانه در اندازه ۹×۶ و با فرمت psd بصورت یک فایل لایه باز و قابل ویرایش در اخیتار شما همکاران عزیر می باشد.

ویرایش این طرح کارت ویزیت لایه باز بسیار ساده است و به راحتی می توانید فونت و نوشته های آن را ویرایش نمایید و حتی می توانید رنگ های استفاده شده در طرح را بصورت دلخواه تغییر دهید. برای آموزش ویرایش طرح های کارت ویزیت وارد صفحه اصلی سایت شوید و مقالات آموزشی را مطالعه فرمایید.

طراحی کارت ویزیت لایه باز

برای دانلود کارت ویزیت ویزیت آرایشگاه زنانه کلیک کنید

طراحی کارت ویزیت لایه باز

برای دانلود و مشاهده بیشتر طراحی های کارت ویزیت لایه باز وارد صفحه ی اصلی سایت behpsd.com شوید.

نمونه بعدی، طرح کارت کارت ویزیت آرایشگاه مردانه می باشد که یکی از زیباترین و جذابترین طراحی های کارت ویزیت آرایشگاه مردانه است.

طراحی کارت ویزیت لایه باز

برای دانلود طرح کارت ویزیت آرایشگاه مردانه کلیک کنید

در طراحی این کارت ویزیت از وکتورهای صورت ، المنت های زیبا ، تکسچر با کیفیت ، وکتور ماشین ریش تراش استفاده شده است. این طرح کارت ویزیت ترکیب رنگ جذابی را دارد هر چند شما به راحتی می توانید ترکیب رنگ را بصورت دلخواه تغییر و ویرایش نمایید.

طرح کارت ویزیت آرایشگاه مردانه بصورت یک فایل لایه باز psd با اندازه ۹×۶ و فرمت پی اس دی لایه باز قابل ویرایش طراحی شده است و شما همکاران عزیز به راحتی می توانیید طرح را بصورت دلخواه ویرایش نمایید.

وکتور و المنت های استفاده در طرح کارت ویزیت آرایشگاه زنانه بصورت اسمارت آبجکت بوده و برای طراحی در اندازه های بزرگتر کیفیت آن تغییر نخواهد کرد.

در این طرح کارت ویزیت  لایه باز، از وکتور ریش تراش ، قیچی ، قاب شیشه ای ، صورت ، موی سر و افکت های نوری استفاده شده است.

طراحی کارت ویزیت لایه باز

برای دانلود طراحی های بیشتر کارت ویزیت آرایشگاه مردانه کلیک کنید.

نمونه بعدی طراحی کارت ویزیت لایه باز آرایشی بهداشتی می باشد که این طرح کارت ویزیت هم مثل بقیه ی طراحی های دیگر، توسط گروه طراحان سایت به پی اس دی  طراحی شده است.

طراحی کارت ویزیت لایه باز

طراحی کارت ویزیت لایه باز

برای دانلود طرح کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی کلیک کنید

طراحی کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی بسیار متفاوت است و در طراحی آن بیشتر از عکس و تکسچر استفاده شده است. تکسچر زیبایی که در طرح کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی استفاده شده است طرح روزنامه می باشد که بسیار جذاب و زیبا است عکس های مدلینگ که در طراحی کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی استفاده شده بسیار با کیفیت بوده و برای اندازه های چاپی بزرگتر هم کاربرد دارد.

اندازه طرح کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی ۹×۶ با dpi300 است و بصورت یک فایل لایه باز پی اس دی روی سایت نشر شده و شما همکاران گرامی بعد از دانلود طراحی کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی می توانید آن را ویرایش نمایید.

برای مشاهده طراحی های بیشتر کارت ویزیت آرایشی و بهداشتی کلیک کنید.

نمونه بعدی ، کارت ویزیت آتلیه عکاسی است با سلیقه ی یکی از طراحان سایت به پی اس دی طراحی و روی سایت نشر شده است.

طراحی کارت ویزیت لایه باز

برای دانلود طراحی کارت ویزیت آتلیه عکاسی و فیلمبرداری کلیک کنید.

طراحی کارت ویزیت آتلیه عکاسی ، از shape های زیبا بصورت سه بعدی طراحی شده است ، ترکیب رنگ طرح کارت ویزیت آتلیه عکاسی مشکی ، قرمز ، زرد آبی می باشد. در این یک لوگوتایپ بسیار زیبا برای مشاغل عکاسان و فیلمبرداران طراحی شده است که قابل ویرایش می باشد. در طرح کارت ویزیت از افکت های نوری بسیار استفاده شده است. المنت های بکار رفته در این طرح بصورت وکتور بوده و طرح کارت ویزیت آتلیه عکاسی و فیلمبرداری که طراحی شده است، کیفیت بسیار بالایی را دارد و تمامی لایه های آن بصورت اسمارت آبجکت بوده و برای ویرایش در اندازه های بزرگتر کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

و برای مشاهده و دانلود بیشتر طراحی کارت ویزیت لایه باز آتلیه عکاسی کلیک کنید

 

در ادامه کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل را مشاهده می کنید که این طرح کارت ویزیت هم توسط گروه طراحان سایت به پی اس دی طراحی و منتشر شده است.

نمونه طرح های کارت ویزیت

نمونه طرح های کارت ویزیت

طرح های کارت ویزیت که توسط گروه طراحان به پی اس دی طراحی شده اند سبک متفاوت  خاصی را دارد، مثلا در طراحی کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل از عکس های با کیفیت بالا و تکسچرهای خاص زیبا استفاده شده است که اغلب طرح های کارت ویزیت در بازار بیشتر از وکتور استفاده می شود.

المنت هایی که در طرح کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل استفاده شده بسیار شیک و زیباست و طرح کارت نمایشگاه اتومبیل را خاص تر و زیبا تر جلوه می دهد. عکس هایی که در طراحی این کارت ویزیت بکار رفته، بسیار کیفیت بالایی را دارند و لایه ی آنها بصورت اسمارت آبجکت می باشد.

در طراحی کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل عکس با کیفیت فراری و عکس بنتلی استفاده شده و المنت های به کار رفته دراین طراحی بصورت لایه های وکتور می باشد. تکسچر های با کیفیتی که در این طرح کارت ویزیت استفاده شده بسیار کیفیت بالایی را دارند و لایه های آن بصورت اسمارت آبجکت می باشد و برای ویرایش و تغییر اندازه یا استفاده تکسچر ها در طرح های دیگر با سایز بزگتر کیفیت آنها تغییر نخواهد کرد.

برای دانلود کارت ویزیت نمایشگاه اتومبیل کلیک کنید

طراحی کارت ویزیت لایه باز آموزشگاه موسیقی

نمونه طرح های کارت ویزیت

نمونه طرح های کارت ویزیت

کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی و یا آموزش ویولون / توسط تیم طراحی گروه طراحان به پی اس دی طراحی و روی سایت نشر شده است.

در طراحی کارت ویزیت لایه باز آموزشگاه موسیقی از عکس با کیفیت ویولون و وکتور نت های موسیقی استفاده شده است. در بکگراند این طرح کارت ویزیت از دو تکسچر بسیار با کیفیت و زیبا استفاده شده تا بکگراندی به این مانند بوجود آمده است لایه های تکسچر بصورت اسمارت ابجکت است و می توانید تکسچر ها را در طرح های دلخواه دیگر خود اسنفاده نمایید.

طراحی کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی یا آموزش ویولون با پسوند پی اس دی psd لایه باز و اندازه ۹×۶ با Dpi300 طراحی و روی سایت منتشر شده است. و شما می توانید به راحتی طرح کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی را با نام تجاری و نوشته و آدرس خود ویرایش نمایید.

برای دانلود و مشاهده بیشتر طراحی های کارت ویزیت آموزشگاه موسیقی کلیک کنید.

کارت ویزیت پوشاک زنانه 

نمونه طرح های کارت ویزیت

کارت ویزیت پوشاک زنانه

طراحی کارت ویزیت لایه باز فروشگاه پوشاک زنانه توسط یکی از همکاران با سلیقه ی گروه طراحان سایت به پی اس دی طراحی شده است. در طراحی کارت پوشاک زنانه عکس با کیفیت مدلینگ ایرانی استفاده شده است و در طرح کارت ویزیت از المنت و وکتور گل و برگ استفاده شده که طراحی کارت ویزیت پوشاک زنانه زیبا و شیک جلوه می دهد نوار های طلایی که در طرح کارت ویزیت پوشاک زنانه اسفاده شده بسیار کیفیت بالایی را دارد و لایه ی آن بصورت وکتور واسمارت آبجکت می باشد.

کارت ویزیت پوشاک زنانه بصورت یک فایل پی اس دی لایه باز با اندازه ۹×۶ و Dpi300 در قالب یک فایل zip در سایت به پی اس دی قابل دسترس برای شما هکاران عزیز می باشد.

برای دانلود مشاهده طرح های بیشتر کارت ویزیت پوشاک زنانه کلیک کنید.

خدمات گروه طراحان سایت به پی اس دی شامل: کارت ویزیت لایه باز ، سربرگ آماده ، تراکت ، نمونه فاکتور ، تقویم ۹۸ ، بنر مذهبی مناسبتی ، طرح تیشرت ، طرح کوسن ، سابلیمیشن ، اطلس رنگ ، وکتور ، عکس با کیفیت ، لوح تقدیر ، منوی غذا، لوگو و لوگوتایپ ، موکاپ لایه باز ، آموزش فتوشاپ می باشد.

با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه طلایی می توانید تمامی خدمات سایت به پی اس دی را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *