سربرگ آماده قابل ویرایش

سربرگ آماده قابل ویرایش

سربرگ آماده قابل ویرایش 

طرح های جدید نمونه سربرگ آماده قابل ویرایش را برای شما کاربران عزیز آماده کرده ایم و در این مقاله آموزش ویرایش کردن سربرگ ها را برای شما کاربران به اشتراک گذاشنه ایم. قبل از آموزش ویرایش کردن طرح ها، نمونه های جدید سربرگ آماده را برای شما کاربران معرفی خواهیم کرد.

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ آماده

برای دانلود این طرخ کلمه ی سربرگ آماده را کلیک کنید

طرح سربرگ آماده آزمایشگاه خاک و آب ، این طرح سربرگ لایه باز توسط گروه طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی و روی سایت نشر شده است. در طراحی سربرگ آماده آزمایشگاه خاک و آب از یک لوگوی زیبا که آزمایش آب را نشان می دهد استفاده و در ترکیب رنگ آن از رنگ خاکستری ، سبز و آبی استفاده شده است.

فونت هایی که در این طرح استفاده شده، قابل ویرایش می باشند و شما به راحتی می توانید نوشته و رنگ وکتور ها را تغییر دهید. در این از از وکتورهای خطی بسیار زیبا با رنگ سبز و خاکستری استفاده شده است.

سربرگ آماده قابل ویرایش
طرح لایه باز سربرگ

 

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ آژانس هواپیمایی

برای دانلود طرح روی کلمه سربرگ آژانس هواپیمایی کلیک کنید

سربرگ آماده آژانس هواپیمایی ، طراحی زیبای طرح لایه باز سربرگ آژانس هواپیمایی توسط تیم حرفه ای طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی و نشر شده است، طراحی این طرح زیبا با اندازه A4 با پسوند پی اس دی ( psd لایه باز ) و با Dpi300 طراحی شده و شما کاربران گرامی به راحتی میتوانید طرح را با سلیقه ی دلخواه خود ویرایش نمایید.

در طرح لایه باز سربرگ آژانس هواپیمایی از ترکیب رنگ آبی آسمانی و وکتورهایی که بصورت ابر می باشند استفاده شده است. تمامی لایه های این طرح بصورت اسمارت آبجکت و وکتور بود و برای تغییر و ویرایش در سایزهای بزرگتر هم کیفیت آن عوض نخواهد شد.

تمامی نوشته های طرح قابل ویرایش است و به راحتی می توانید نوشته ها را ویرایش و یا تغییر دهید.

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ آماده بیمه کار آفرین

برای دانلود دانلود، روی کلمه ی سربرگ بیمه کار آفرین کلیک کنید

سربرگ بیمه کار افرین توسط گروه طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی شده است، طرح سربرگ بیمه کار آفرین بصورت فایل لایه باز با اندازه A4 و پسوند Psd لایه باز طراحی و نشر شده است و شما کاربران عزیز به راحتی می تاونید طرح را با سلیقه ی خود ویرایش نمایید.

در طراحی سربرگ بیمه کار آفرین لوگوی بیمه کار آفرین بصورت وکتور درج شده و تمامی نوشته های بکار رفته در طرح قابل ویرایش می باشد.

گروه طراحان سایت به پی اس دی ، برای مشاغل بیمه تقویم ۹۸ دسکتاپ با عنوان بیمه و لوگوی اختصاصی طراحی کرده و شما توانید تقویم ۹۸ دسکتاپ را در سایت به پی اس دی دانلود نمایید.

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ آسانسور و پله برقی

برای دانلود طرح، روی کلمه ی سربرگ آسانسور کلیک کنید

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ آماده آسانسور

برای دانلود این طرح روی کلمه سربرگ لایه باز آسانسور و پله برقی کلیک کنید

سربرگ آماده قابل ویرایش آسانسور و پله با لوگوی آسانسور و پله برقی طراحی شده است، این سربرگ زیبا توسط یکی از همکاران با سلیقه تیم طراحان سایت به پی اس دی طراحی وروی سایت نشر شده است.

سربرگ آماده قابل ویرایش آسانسور با اندازه A4 و پسوند psd لایه بازطراحی شده و شما بعد از دانلود این طرح به راحتی می توانید توسط نرم افزار فتوشاپ تمای نوشته و رنگ طرح را با سلیقه ی دلخواه خود ویرایش نمایید.

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ لایه باز

برای دانلود طرح روی کلمه ی سربرگ درب و پنجره Upvc کلیک کنید

سربرگ آماده قابل ویرایش توسط همگاران گروه طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی شده است، طراحی این طرح با عنوان سربرگ درب و پنجره Upvc طراحی شده است.

اندازه طرح لایه باز سربرگ درب و پنجره A4 Upvc و پسوند psd لایه باز بوده و تمامی نوشته هایی که در طراحی این طرح درج شده است قابل ویرایش می باشد و شما کاربران گرامی خیلی راحت توسط نرم افزار فتوشاپ می توانید طرح را با سلیقه ی دلخواه خود ویرایش نمایید.

در طرح سربرگ لایه باز درب و پنجره upvc یک لوگوی زیبای درب پنجره استفاده شده که می توانید رنگ های آن را بصورت دلخواه ویرایش و از آن استفاده نمایید.

سربرگ آماده قابل ویرایش
سربرگ تجهیزات پزشکی

برای دانلود طرح ، روی کلمه ی سربرگ تجهیزات پزشکی کلیک کنید.

 

طرح سربرگ لایه باز تجهیزات پزشکی توسط یکی از همکاران گروه طراحان سایت به پی اس دی طراحی شده و تمامی لایه های طرح قابل ویرایش است م شما کاربران به راحتی می توانید طرح را با سلیقه ی دلخواه ویرایش نمایید.

سربرگ لایه باز تجهیزات پزشکی با ترکیب رنگ آبی و زد طراحی شده و طرح با اندازه A4 و پسوند psd لایه باز در اختیار شما همکاران عزیز می باشد.

سربرگ آماده قابل ویرایش
طرح سربرگ فنی مهندسی

برای دانلود طرح ، روی کلمه سربرگ فنی مهندسی کلیک کنید

طرح لایه باز سربرگ فنی مهندسی با ترکیب رنگ صورتی و خاکستری توسط گروه طراحان سایت به پی اس دی دات کام طراحی شده و تمامی لایه های طرح سربرگ فنی مهندسی ، قابل ویرایش می باشند.

شما کاربران گرامی بعد از دانلود طرح سربرگ می توانید طرح را بصورت دلخواه ویرایش نمایید. نوشته هایی که در طرح سربرگ درج شده است تماما قابل ویرایش می باشند و شما به راحتی می توانید رنگ و فونت نوشت ها و حتی وکتور های خطی را تغییر دهید.

آموزش ویرایش سربرگ آماده 

ابتدا فایل را روی سایت به behpsd.com دانلود نمایید، سپس روی فایل پی اس دی کلیک کنید تا نرم افزار فتوشاپ اجرا شود

سربرگ آماده قابل ویرایش

روی نقطه ی مشخص شده کلیک کنید تا طرح ظاهر شود و حالا برای ویراش نوشته ها ابزار text را کلیک و انتخاب نمایید.

سربرگ آماده قابل ویرایش

و حالا به کمک این ابزار روی نوشته مورد نظر کلیک کنید سپس نوشته را پاک و نوشته مورد نظر خود را تایپ کنید.

وبرای تغییر رنگ وکتور های خطی ، ابزار Move که اولین ابزار در نوار ابزارهاست کلیک و انتخاب نمایید و در نوار منوی بالای نرم افزار گزینه ی Auto Select را فعال کنید

سربرگ آماده قابل ویرایش

 

حالا به کمک این ابزار روی طرح های که می خواهید رنگ آن را تغییر دهیید کلیک کنید تا لایه ی ان در بخش لایه ها انتخاب شود و در منوی Layers یا لایه گزینه ی FX را کلیک کنید و در آن گزینه Color Overlay را کلیک و در آن می توانید رنگ را بصورت دلخواه انتخاب و رنگ را تغییر دهید.

سربرگ آماده قابل ویرایش

برای آموزش بیشتر نرم افزار فتوشاپ ، آموزش های ویدیویی فتوشاپ را در سایت به پی اس دی دات کام دنبال کنید.

خدمات سایت behpsd.com شامل: خرید طرح لایه باز ، طرح لایه باز کارت ویزیت ، آموزش فتوشاپ ، سربرگ آماده قابل ویرایش ، طرح فاکتور ، دانلود تقویم ۹۸ ، طرح لایه باز تیشرت ، طرح ماگ های فانتزی ، طرح لایه باز کوسن ، دانلود موکاپ ، دانلود وکتور ، تصاویر استوک ، بنر مذهبی ، بنر مناسبتی  ، دانلود فونت ، لوح تقدیر و غیره … می باشد.

برای مشاهده و دانلود تقویم ۹۸ با طرح های تقویم ۹۸ کردی ، تقویم ۹۸ بختیاری ، تقویم ۹۸ پارسیان ، تقویم ۹۸ ترکمن ، تقویم ۹۸ آذری وارد صفحه ی اصلی سایت شوید

با عضویت ویژه در سایت به پی اس دی دات کام ، تمامی این خدمات را بصورت رایگان و نا محدود در اختیار خواهید داشت.

سربرگ آماده قابل ویرایش

گروه طراحان سایت به پی اس دی

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =