۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

کارت ویزیت حرفه ای

 ۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای : با سلام خدمت همکاران عزیز و علاقه مندان این حرفه، در این مقاله قصد داریم که ۱۹ طرح برتر کارت ویزیت حرفه ای را برای شما دوستان و علاقه مندان معرفی کنیم و این ۱۳ نوع کارت ویزیت پر طرفدارترین نوع کارت ویزیت  در دنیا می باشند و شما علاقه مندان می توانید از نوع طراحی این کارت ویزیت ها ایده بگیرید. شما با دیدن ایده های طراحی این کارت ویزیت ها می توانید بهترین ایده را برای تحول کسب و کارتان پیدا کنید و از آن استفاده کنید. در هر شغل و کسب و کاری، کارت ویزیت یک ابزار برای معرفی شماست و اگر شما یک کارت ویزیت با ایده ی خوب مربوط به شغل خود را داشته باشید خیلی زود می توانید خوداتن را معرفی و از رقبای خود پیشی بگیرید.

۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

کارت ویزیت باید منحصر به فرد باشد چون کارت ویزیت شخصی شما انعکاسی از شخصیت کاری شماست و باید برای طراحی آن یک ایده خوب داشته باشید تا بتوانید بصورت موفق در بین رقبای خود ظاهر شوید.

در این ایده های کارت ویزیت شما می توانید ایده ای را برای خود انتخاب کنید و یا با دیدن این ایده خودتان دست به کار شوید و ایده ای را برای کارت ویزیت خود طراحی نمایید.

شما قبل از داشتن یک کارت ویزیت، باید ایده ای منحصر به فرد را برای خودتان داشته باشید تا هر چه سریعتر خودتان را به مخاطبانتان معرفی کنید.

ما ۱۹ ایده را برای شما علاقه مندان تهیه کرده ایم و برای الهام گرفتن از آنها می توانید طرح کارت ویزیت های قابل ویرایش این سایت را مشاهده نمایید.

برای مشاهده ی طرح ها اینجا کلیک کنید.

۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

۱- ایده ی کارت پشت و روی کتان آلمانی

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

این کارت ویزیت ساده و جذاب است طراحی آن خیلی ساده و زیباست، اندازه ی این کارت ویزیت ۸٫۵ در ۱۰ می باشد که در وسط آن یک خط تا هم وجو دارد، طراحی روی آن فقط با نوسته و زمینه سفید طراحی شده و نوشته یا لوگوتایپ آن برش خورده است که با تا کردن کارت ویزت نوشته برش خورده چاپ پشت کارت ویزیت را که با یک pattern طراحی شده نشان می دهد و باقت برجسته ی را در ظاهر کارت ویزیت نشان می دهد. درست است که این کارت ویزیت ساده طراحی شده است ولی در نگاه مخاطبانتان جذاب و خلاقانه است.

۲- ایده کارت ویزیت کارت ویزیت لمینت برجسته با قالب برش مخصوص

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

این کارت ویزیت ساده طراحی شده است ولی ایده خلاقانه این کارت ویزیت منحنی های ظریف و زیبای قالب برش آن هست که مخاطب را جذب خواهد کرد و یک ایده ی متفاوت در بین کارت ویزیت ها می باشد. چاپ و اجرای این ایده با قیمت های کمی در بازار امکان پذیر می باشد و به راحتی متوانید این ایده ها را اجرا نمایید.

۳- ایده ی کارت ویزیت همراه با پاکت

کارت ویزیت حرفه ای

این کارت ویزیت بسیار جذاب و مخاطب پسند است که اجرای این نوع کارت ویزیت بسیار ساده است، طراحی کارت ویزیت بسیار زیبا و شکیل است و ترکیب رنگ آن باعث می شود هر مخاطبی را جذب کند تا چند دقیقه ای سرگرم نگاه کردن به آن شود، ترکیب رنگ های این کارت ویزیت قهوای، زرد و خاکستری است که این رنگها در کنار هم از نظر روانشناسی رنگها، فضای از آرامش و اعتماد را برای مخاطب ایجاد می کند. طراحی کارت ویزیت ساده وجذابیت بیشتر این کارت ویزیت، پاکت و جلد آن می باشد که باعث شده کارت ویزیت را با ارزش جلوه دهد.

۴- کارت ویزیت مربعی با جنس کارتن بسته بندی

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای
visit card

این نوع کارت ویزیت خیلی ساده و متقاوت است جنس این کارت ویزیت کاغذ کرافت ۲۵۰ گرم است و یک روی آن خیلی ساده و فقط آدرس و شماره تماس در آن درج شده و روی دیگر آن یک نوشته که ساده است و روی دیگر آن را مهر کرده اند وی روی آن چیزی چاپ نشده است. این نوع کارت ویزیت خلاقیت شما را برای مشتری نشان می دهد. مثلا اگر شغل شما مهر سازی است می توانید از این ایده برای کارت ویزیت خود استفاده کنید.

۵- ایده کارت ویزیت برجسته ی کتان

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای
VISI CARD

اگر در شغلتان بیشتر نماد ، لوگو و اسم کسب کارتان مهم است سعی کنید طراحی کارت ویزیت خودر مثل این طرح ساده طراحی کنید. در این طرح کارت ویزیت بیشتر الگو ، لوگو و اسم شرکت در نظر گرفته شده تا رنگ و عکس. این نوع کارت ویزیت در نگاه اول و در کترین زمان شغل و خدمات شما را معرفی می کند. جنس این کارت ویزیت کتان و روی نوشته های آن با کمک دستگاه دایکات برجسته شده است.

۶- کارت ویزیت برای حرفه ی فیلمسازی

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای
VISIT CARD

این کارت ویزیت فقط با یک عکس طراحی شده و خیلی گویا در چند ثانیه حرفه ی شما را برای مخاطب معرفی خواهد کرد. با استفاده از ابزار های حرفه ای کار خود در کارت ویزیت و گرافیک ساده ی آن می توانید بگویید چه کسی هستید و خدمات شما چیست. این کارت ویزیت برای معرفی شغل شما بسیار موثر و کاربردی می باشد.

۷- کارت ویزیت کتان ساده برای تبلیغات نمک

کارت ویزیت حرفه ای
VISIT CARD

این کارت ویزیت خاص و جذاب برای یک تولیدی نمک طراحی شده و ظاهر این کارت ویزیت گویای حرفه و شغل آنهاست و طراحی این کارت ویزیت باعث می شود که همیشه در یاد مخاطبانش باقی بماند. جنس این کارت ویزیت کتان است و سوراخ های ظریف آن با قالب مخصوص و دایکات انجام شده و گرافیک ساده این طرح، متفاوت بودن این کارت ویزیت را نشان می دهد.

۸- ایده ی کارت ویزیت نجاری و چوب بری

کارت ویزیت حرفه ای
VISIT CARD

این کارت ویزیت برای یک کارگاه چوب بری طراحی شده است و طراحی این کارت ویزیت بسیار خلاقانه است و با برجسته نمودن بافت کاغذ کارت ویزیت، کاغذ را مثل یک صفحه ی چوبی نشان می دهد. این نوع کارت ویزیت با قالب مخصوص برجسته شده و ریزه کاری و برجسته کردن آن باعث شده که این کارت ویزیت بسیار خاص و جذاب به نظر برسد.

۹- کارت ویزیت با قالب اختصاصی

کارت ویزیت حرفه ای
visit CARD

شکل و ظاهر سفارشی این کارت ویزیت، باعث منحصر بفرد شدن طرح کسب و کار شده است، طراحی خلاقانه این کارت ویزیت در نگاه اول مخطبان کسب و کار شمار به خود ذاب کرده و باعث می شود تا مخاطبان این کارت ویزیت شما را بصورت یک حرفه ای در میان رقبای خودتان ببینند.

جنس این کارت ویزیت کاغذ گلاسه ۳۰۰ گرم است و قالب برش آن سفارشی است.

ابده و اجرای این کارت ویزیت هزینه ی زیادی را ندارد.

۱۰- ایده کارت ویزیت حرفه تاتو روی بدن

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای
Visit card

ایده ی این کارت ویزیت خیلی جذاب و زیباست و می توانیم بگوییم یک ایده ی خلاق و منحصر بفرد است. این کارت ویزیت برای حرفه ی تاتو روی بدن طراحی شده است.

ان طرح کارت ویزیت جذاب هم یک قالب سفارشی و اختصاصی را دارد و جنس کاغذ چاپی آن لمینت مات است.

اجرای این طرح ساده است و برای شما زیاد هزینه بردار نیست.

۱۱- ایده ی کارت ویزیت مربعی لمینت

کارت ویزیت حرفه ای
visit card

این کارت ویزیت خیلی دوست داشتنی و با نمک است، طراحی این کارت ویزیت بسیار هنرمندانه و زیباست گرافیک زیبا و ساده این طرح باعث نگاه کردن بیشتر مخاطبان کسب و کارتان می شود و در خاطر همه مخاطبان این کسب و کار باقی می ماند. طراحی لوگوی این این کار بسیار قوی و خلاقانه می باشد.

این کارت ویزیت قالب اختصاصی نیاز ندارد و چاپ آن هزینه ی زیادی را نخواهد داشت.

۱۲- ایده کارت ویزیت نمدی

کارت ویزیت حرفه ای
visit card

استفاده از ابزارهای شغلی خود لاعث می شود به حرفه ی شما اعتبار و آن را حرفه ای جلوه دهد. این یاده برای آکادمی یوگا طراحی شده و چاپ آن توسط دستگاه سیلک بوده است. جنس چاپی آن از نمد استفاده شده، نوع ایده ی این برای این کسب و کار بسیار جذاب و دوست داشتنی می باشد.

۱۳- طراحی ایده کارت ویزیت آرایشگاه

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای
visit card

این طرح شاید خاص ترین کارت ویزیت و ایده ای باشد که تا به حال دیده ایم. خیلی ساده و هنرمندانه طراحی شده و حنس کاغذ آن کاغذ پلاسه ی مات معمولی هست.

موهای که برای این کارت ویزیت انتخاب شده سنجاقک موی سر می باشد و لی بهتر بود برای انتخاب موی آن از کاموا استفاده می کردند.

۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

برای الهام گرفتن ایده های طرح کارت ویزیت خاص خود، نمونه طرح های طراحی شده ی قابل ویرایش گروه طراحان به پی اس دی را مشاهده فرمایید.

13 ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای
VISIT CARD

برای مشاهده ی طرح های کارت وبربت بیشتر گروه طراحان به پی اس دی کلیک کنید.

در مقاله ۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای سعی کردیم کارت ویزیت های حرفه ای را برای شما علاقه مندان معرفی کرده باشیم امیدوارم از این مقاله استفاده لازم را کرده باشید و در مقالات بعدی مار همراهی نمایید.

آموزشات مقدماتی و حرفه ای فتوشاپ را در این سایت دنبال کنید.

۱۳ ایده ی طراحی کارت ویزیت حرفه ای

مرجع گرافیکی طراحان ایران

گروه طراحان به پی اس دی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *