طرح تیشرت

طرح تیشرت

با سلام  خدمت شما همکاران عزیزی که در رسته ی شغلی چاپ سابلیمیشن و طرح های چاپ تیشرت، کوسن و ماگ های های فانتزی هستید، همکاران گرامی به علت تقاضای بیشتر شما همکاران عزیز طرح تیشرت و موکاپ تیشرت را بیشتر طراحی و روی سایت قرار داده ایم. در این مقاله قصد داریم طرح های جدید تیشرت را برای شما معرفی کنیم و روی هریک از طرح هایی که پسند می کنید، کافیست کلیک و آن را دانلود نمایید.

برای دانلود و مشاهده طرح لایه باز تیشرت کلیک کنید

تمامی طرح هایی که در این سایت ( به پی اس دی ) درج شده است طرح لایه باز یا فایل لایه باز و قابل ویرایش می باشند. تمای طرح ها در نرم افزار فتوشاپ قابل تغییر و ویرایش می باشند، شما می توانید تمامی طرح ها را بصورت دلخواه ویرایش دهید.

بیشترین تقاضا برای طرح های تیشرت وکتورهای های لایه باز یا طرح تیشرت ست بوده است و به همین دلیل طرح تیشرت های لایه باز و قابل ویرایش را برای شما همکاران عزیز طراحی و روی سایت قرار داده ایم تا بتوانیم شما همکاران عزیز راحت تر بتوانید به این نوع طرح ها دسترسی داشته باشید.

طرح های لایه باز تیشرت با سلیقه  چهار گرافیست مطرح طراحی شده اند، تمامی طرح های طراحی شده با کیفیت بسیار بالا طراحی شده و در تغییر سایز یا ویرایش کردن، کیفیت خود را از دست نخواهند داد. برای دانلود بیشتر طرح های لایه باز تیشرت بهتر است اشتراک ماهانه را خریداری کنید تا به راحتی بتوانید تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

طرح تیشرت

 

دانلود طرح لایه باز تیشرت

همانطور که مشاهده میکنید در طراحی این طرح از کاراکتر زیبای پنگون استفاده که هر لایه این طرح بصورت وکتور می باشد و در تغییر اندازه ی طرح کیفیت آن خراب نمی شود و به راحتی می توانید آن را ویرایش نمایید. در این طرح لایه باز تیشرت از دست نوشته تو گنج گران منی ، تو جان و جانان منی استفاده شده که به طرح تیشرت جذابیت خاصی را داده است.

طراحی این طرح زیبا توسط گروه طراحان به پی اس دی behpsd.com طراحی و نشر شده است، در طراحی این طرح لایه باز تیشرت از وکتور پنگوئن و کالیگرافی استفاده شده است، برای دانلود این طرح تیشرت زیبا روی لینک زیر طرح کلیک و آن را دانلود نمایید و اگر مایل به دانلود طرح های بیشتر تیشرت هستید، اشتراک ماهانه یا سالانه را خریداری کنید تا بتوانید تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

طرح بعدی ما، طرح لایه باز تیشرت عشق

طرح تیشرت

 

دانلود طرح لایه باز تیشرت

همانطور که میبینید طراحی این تیشرت زیبا بصورت خلاقانه ای طراحی شده است، در این طرح لایه باز تیشرت از وکتور دختر و پسر و وکتورهای کوچک قلب به معنی عشق استفاده و طراحی شده است.

و همانطر مثل تمامی طرح های دیگر تیشرت، این طرح هم با لایه های وکتور طراحی شده و در حالت ویرایش یا تغییر سایز کیفیت خود را از دست نخواهد داد و استفاده تمامی طرح های تیشرت برای لیوان و کوسن هم امکان پذیر می باشد.

طراحی این تیشرت بصورت ست زنانه و مردانه طراحی شده است. برای شما همکاران و علاقه مندان عزیز پیشنهاد می کنیم که از موکاپ های تیشرت و لیوان، که روی سایت نشر شده برای تبلیغ خود در شبکه های استفاده نمایید تا به کارهای شما جذابیت بیشتری را بخشد.

و اما طرح بعدی، طرح لایه باز تیشرت جوجه اردک هست که توسط یکی از طراحان با سلیقه سایت به پی اس دی دات کام طراحی و نشر شده است، برای دانلود این طرح زیبا روی لینک زیر طرح کلیک کنید.

طرح تیشرت

 

 

این طرح زیبا و خاص بصورت ست عاشقانه طراحی شده و از کیفیت و جذابیت بسیار بالایی برخودار است. در طراحی طرح تیشرت لایه باز ست عاشقانه جوجه اردک، از وکتورهای با کیفیت اردک و جوجه اردک استفاده شده است و مثل بعضی از طرح های دیگر در طراحی آن از دست نوشته و کالیگرافی و شعر استفاده شده است.

یکی از وکتور هایی که در این طرح طراحی شده، یک پاپیون و یک دستمال گردن با رنگ صورتی را بر سر دارد دارد که باعث شده طرح را بیشتر فانتزی جلوه بدهد.

برای دانلود بیشتر طرح های لایه باز تیشرت، اشتراک ماهانه یا سالانه را خریداری کنید تا بتوانید تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

طرح تیشرت

دانلود طرح لایه باز تیشرت

طرح تیشرت ست عاشقانه ، ( طرح تپلی من ، فسقلی من ) توسط طراح خوش ذوق و با سلیقه به پی اس دی دات کام طراحی و نشر شده است، طرح لایه باز تیشرت تپلی و فسقلی بسیا فانتزی ، جذاب و زیبا طراحی شده است طراحی این طرح با وکتورهای فانتزی و زیبای دو خرس که کلاهی زیبا را بر سر دارند طراحی شده و شال دور گردن آنها جذابیت طرح را دو چندان کرده است. ، در این از کالیگرافی و دست نوشته فسقلی و تپلی با رنگ صورتی استفاده شده که برای چاپ روی تیشرت سفید بسیار زیبا و جذاب است.

برای دانلود این طرح زیبا باید لینک زیر طرح را که با رنگ سبز مشخص شده است کلیک کنید.

طرح لایه باز تیشرت عشق من

طرح تیشرت

 

دانلود طرح لایه باز تیشرت

در طراحی زیبای ان طرح از وکتور قلب ، وکتور با کیفیت دختر و پسر ، دست نوشته و کالیگرافی عشق منی استفاده شده است و با و کتور بادکنک های قلبی که در این طرح تیشرت وجود دارد بسیار زیبا و جذاب است. ترکیب رنگ این طرح بسیار حرفه ای کار شده و هر مخاطبی را جذب میکند.  تمامی لایه های این طرح زیبا بصورت وکتور می باشد و در تغییرات و ویرایش در سایزهای بزرگتر و کوچکتر کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

کالیگرافی و دست نوشته عشق منی، با رنگ قرمز و مشکی طراحی شده و چاپ آن روی زمینه سفید جذابیت خاصی را خواهد داشت.

برای دانلود طرح لایه باز تیشرت عشق، روی لینک زیر طرح کلیک کنید.

طرح لایه باز تیشرت ماه زیبای من

طرح تیشرت

 

طرح تیشرت

طرح زیبای تیشرت ماه من، در این طرح زیبا و خاص از دست نوشته و کالیگرافی زیبای ماه زیبای من، با رنگ صورتی بنفش و یک وکتور زیبا و با کیفیت ماه که با گل های زیبا توسط طراحی شده استفاده شده و در این طرح تیشرت خاص و جذاب یک نوشته ILOVEYOU  شده که طرح زیباتر و خاص تر جلوه می دهد گل و شاخ و برگی که به دور وکتور ماه پیچیده شده توسط تیم حرفه ای طراحان به پی اس دی دات کام طراحی شده است.

برای دانلود طرح ماه زیبای من روی لینک زیر طرح که با رنگ سبز مشخص شده است کلیک کنید و اگر می خواهید تمامی طرح های لایه باز تیشرت را دانلود نمایید باید اشتراک ماهانه یا سالانه را خریداری تا بتوانید تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

روزانه یک عدد طرح تیشرت روی سایت آپلود میشود تمامی طرح های گروه طراحان به پی اس دی بصورت فایل لایه باز ( طرح لایه باز ) طراحی و نشر شده و تمامی فایل و طرح ها قابل ویرایش می باشند.

معرفی جدید دیگر طرح های گروه طراحان به پی اس دی

طرح لایه باز تیشرت ست

طرح تیشرت

 

دانلود طرح لایه باز تیشرت ست عاشقانه

طرح تیشرت لایه باز ست عاشاقانه توسط گروه طراحان به پی اس دی طراحی شده است، طرح تیشرت ست، از وکتور دختر و پسر یا یک جعبه قلب طراحی شده است.

لایه های طرح تیشرت بصورت اسمارت آبجکت و وکتور طراحی شده است و در تغییر سایزهای بزرگتر هم کیفیت خود را از دست نمی دهد. طرح تیشرت ست عاشقانه برای چاپ لیوان یا ماگ های فانتزی و طرح کوسن هم قابل اجرا می باشد.

برای دانلود این طرح تیشرت باید لینک زیر طرح را کلیک و سپس آن را دانلود نمایید. برای دانلود تمامی طرح های سایت به پی اس دی ، اشتراک ماهانه طلایی را خریداری کنید و از تخفیف ۱۰۰% برخوردار شوید و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

طرح لایه باز تیشرت روز عشق

طرح تیشرت

 

دانلود طرح تیشرت لایه باز

طرح لایه باز تیشرت ست، طراحی این طرح زیبا و فانتزی ، از وکتور لایه باز دختر و پسر که همدیگر را بغل کرده اند طراحی شده است.

وکتور هایی که در این طرح تیشرت استفاده شده است توسط دست طراحی شده اند سپس با نرم افزار ایلوستریتور و فتوشاپ بصورت وکتور و طرح لایه باز psd اجرا شده اند.

طراحی تمامی طرح های لایه باز سایت به پی اس دی بصورت لایه های وکتور طراحی شده است  و با ویرایش و تغییر سایز کیفیت خود را از دست نخواهند داد. ویرایش طرح ها در نرم افزار فتوشاپ امکان پذیر است و اگر با نرم افزار فتوشاپ آشنایی ندارید، آموزشات مقدماتی سایت را که بصورت ویدیویی آماده شده اند را دنبال نمایید.

برای دانلود ویدیوهایی آموزشی فتوشاپ باید اشتراک ماهانه طلایی را خریداری کنید تا بتوانید ویدیوهای آموزش فتوشاپ را بصورت رایگان دانلود نمایید.

برای دانلود طرح لایه باز تیشرت روی لینک زیر طرح کلیک و آن را دانلود نمایید.

طرح تیشرت لایه باز چتر عشق

طرح تیشرت

 

دانلود طرح لایه باز تیشرت

طرح تیشرت چتر عشق با سلیقه ی گروه طراحان به پی اس دی طراحی شده و در طراحی آن از وکتور لایه باز و با کیفیت دختر و پسر با یک چتر و قلب های زیبا استفاده شده است.

رنگ طرح تیشرت لایه باز از رنگ قرمز و مشکی استفاده شده است. زیرا این ترکیب رنگ برای چاپ روی تیشرت سفید بسیار جذاب است. طرح این تیشرت زیبا بصورت لایه باز است و لایه های آن بصورت وکتور طراحی شده و در نم افزار فتوشاپ قابل اجرا می باشد.

برای دانلود این طرح زیبا روی لینک زیر طرح تیشرت کلیک و سپس آن را دانلود نمایید و برای دانلود طرح های بیشتر اشتراک ماهانه سایت به پی اس دی را خریداری کنید و طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

طرح تیشرت

 

دانلود طرح لایه باز تیشرت

و اما این طرح زیبا و بسیار جذاب، یک طرح بسیار متفاوت است طراحی آن بسیار خلافانه و حرفه ای است. طرح بقدری حرفه ای و هنرمندانه طراحی شده است که هر مخاطبی را بخود جذب خواهد کرد. این طرح زیبا و خاص برای تابلو های دیواری هم پیشنهاد می شو د. انی طرح روی ماگ های فانتزی و کوسن هم بسیار جذاب می باشد.

این طرح بصورت وکتور لایه باز طراحی ولی با فرمت PSD لایه باز در خدمت شما همکاران عزیز می باشد.

در طراحی این طرح تیشرت از آدمک های متفاوت با چهره های متفاوت استفاده شده و یک از آدمکها به حالت غمکین و ناراحت با رنگ قرمز نشان شده که یک طرح قلب را روی سینه دارد.

برای دانلود این طرح زیبا روی لینک زیر طرح تیشرت کلیک و آن را دانلود نمایید. و برای دانلود تمامی طرح ها بصورت رایگان اشتراک ماهانه طلایی را خریداری کنید سپس تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

خدمات سایت به پی اس دی دات کام، خرید طرح لایه باز ، دانلود طرح لایه باز تیشرت ، بنر مذهبی ، تراکت لایه باز ، مناسبتی ، کارت ویزیت لایه باز ، سربرگ آماده ، فاکتور ، موکاپ و آموزش فتوشاپ می باشد.

تیم حرفه ای طراحان سایت به پی اس دی روزانه یک طرح تیشرت را از پس اظافه خواهد کرد تا شما مشتریان عزیز از خدمات این که مرجع گرافیک طراحان ایران می باشد راضی باشید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *