درباره ما

این سایت متعلق به گروه ” به پی اس دی” با مدیریت آسو احمدیان آذر می باشد
که در زمینه طراحی و فروش مجموعه طرح های ایرانی در زمینه های مختلف فعالیت داشته و بابیش از یک دهه تجربه و سابقه طراحی برای شرکت های ایرانی وخارجی از جمله سوئد ، نروژ و عراق را داشته است و هدف این گروه راحت تر نمودن کار طراحان تبلیغاتی ، کانون های تبلیغاتی ، طراحان وب و معماران می باشد.

ایده این سایت زمانی شروع شد که طراحان و مشتریان سلیقه های مختلفی داشته و به خاطر کمبود زمان طراحان نمی توانستند چندین طرح را همزمان طراحی کرده و در اختیار مشتریان قرار دهند وبه همین دلیل کسانی که طراحی می کردند مجبورا چندین طرح را باید آماده می کردند تا بتوانند سلیقه مشتری را به دست آورند و باعث از دست دادن زمان زیادی برای این همکاران می شد. سایت های خارجی زیادی بودن که با قیمت های خیلی بالا طرح های خود را از طریق ویزا کارت به فروش میرساندند که بیشتر همکاران ومشتریان نمی توانستند از این نوع روش طرح های مورد علاقه ی خود را خریداری کنند.

وبه همین دلیل جمعی از همکاران با بالا بودن انگیزه و روحیه ی هنری تصمیم به تشکیل این تیم بزرگ و طراحی این سایت نموده تا بتوانیم باری از روی دوش همکاران و مشتریان عزیز را برداریم.

آدرس : آذربایجان غربی مهاباد خ جمهوری اسلامی کوچه شاطری دفتر سایت به پی اس دی
تلفن ثابت   : ۰۴۴۴۲۲۳۴۸۲۸
تلفن همراه : ۰۹۱۹۳۶۹۰۳۷۰