دانلود تقویم ۹۸

تقویم 98

تقویم ۹۸

با سلام خدمت همکاران عزیز و فرا رسیدن سال نو را سال ۱۳۹۸ به شما دو ستان و همراهان عزیز تبریک و سال پر خیر و برکت را برای شما آرزومندیم.

دانلود تقویم ۹۸

با فرا رسیدن سال نو ما، گروه طراحان به پی اس دی تصمیم طرح های لایه باز و قابل و ویرایش تقویم ۹۸ گرفته و ایم و مجموعه جذاب و زیبا را برای شما همکاران و علاقه مندان آماده کرده ایم تا شما همکاران عزیز بتوانید زمان خود را ذخیره و از آن به خوبی استفاده نمایید چون با فرا رسیدن سال نو طراحان و گرافیستان و چاپحانه ها مشغله ی کاری بسیار زیادی را دارند و همیشه زمان کم می آورند و امسال امیدواریم بتوانیم بخشی از زمان شما را ذخیره و بخشی از حجم کاری بسیار بالای شما را به دست بگیریم و بتوانیم با شما همکاران و علاقه مندان همکاری داشته باشیم.

در این مقاله قصد داریم نمونه کارهای زیبا و جذاب را به شما علاقه مندان معرفی کنیم و در صورت پسندیدن هر کدام از طرح ها فقط کافیست لینک زیر عکس را کلیکی و سپس دانلود نمایید.

قبل از هر چیز پیشاپیش سال نو ۱۳۹۸ را تبریک و یک سال پر از خیر و برکت را برای شما آرزومندیم.

با فرا رسیدن سال نو ما ( تیم طراحان به پی اس ) تصمیم به طراحی تقویم های ۹۸ با عنوان و عکس های قومی و ملیتی گرفته ایم و یکصد طرح زیبا و خاص تقویم ۹۸ برای علاقه مندان و مخاطبان عزیز آماده کرده ایم و به کمک همکاران عزیز ( گروه طراحان به پی اس دی ) عکس هایی را از آداب و رسوم قومیت و ملیت های مختلف ایران را از منابع های گرافیکی پیدا کردم و آن ها را ویرایش و در اختیار شما قرار داده ایم و آن ها را در قالب تقویم ۹۸ ، تقویم های دیواری رومیزی تقویم های دسکتاپ و بصورت فایل های لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش طراحی و روی سایت برای دانلود درج کرده ایم.

 تقویم ۹۸ ایل بختیاری

اولین طرح تقویم ۹۸ که طرح آن را شروع کردیم با عنوان و طرح ایل بختیاری بود عکس های آن با وجود کیفیت پایین ویرایش و عکس ها با بالاترین کیفیت ممکن تغییر و طراحی کرده ایم.

در فایل تقویم۹۸ بختیاری ها ، تقویم۹۸ را درج و با میکس کردن عکس ها ی زیبا، یک عکس را با نشان دادن آداب و رسوم بختیاری های عزیز را طراحی کرده ایم، اندازه تقویم۹۸ بختیاری ۳۵×۵۰ سانتی متر و با Resolution  ۳۰۰ است که حتی در تغییر سایزهای بزرگتر هم کیفیت خود را برای چاپ از دست نخواهد داد.

برای دانلود طرح ها کافیست لینک زیر طرح مورد نظر خود را کلیک و دانلود نمایید و اگر فایل دانلود تمامی طرح ها می باشید لازم است اشتراک ماهانه را از ما خریداری کنید تا بتوانید تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

برای خرید اشتراک ماهانه اینجا کلیک کنید

تقویم 98
تقویم ۹۸ مردان بختیاری

برای دانلود طرح مردان بختیاری اینجا کلیک کنید

تقویم 98 ایل بختیاری
تقویم ۹۸ ایل بختیاری

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ بختیاری اینجا کلیک کنید

طرح تقویم۹۸ آذری 

طرح تقویم ۹۸ آذری، برای طراحی این طرح عکس هایی را از آداب و رسوم و تاریخ جستجو و از چندین منابع گرافیکی و عکاسی خریداری کرده و که عکس های آن از کیفیت بسیار بالایی برخودار هستند در این طرح از رنگ های زیبا و عکس رقص آذری استفاده است، عکس رقص آذری از یکی از سایت های معروف آذربایجان خریداری شده و از کیفیت بسیار بالای برخوردار است. در تقویم ۹۸ آذری کالیگرافی سال نو مبارک با کیفیت بسیار عالی با دست توسط یک از همکاران این سایت طراحی شده است، اندازه تقویم ۹۸ آذری ۳۵X50با Resolution  ۳۰۰ و  بصورت فایل PSD لایه باز می باشد و طرح کیفیت بسیار بالایی را دارد و تغییر سایز و ویرایش کردن مشکلی نخواهد داشت. در این طرح سعی بر نشان دادن فرهنگ ، آداب ورسوم همیشه زنده آذری های عزیز داشته ایم و امیداوریم، توانسته باشیم با این طرح، کار کوچکی را در عرصه فرهنگ و هنر آذری انجام داده باشیم اگر می خواهید طرح را دانلود نمایید کافیست لینک زیر طرح را کلیک و دانلود نمایید و اگر می خواهید طرحهای دیگر را هم دانلود کنید باید از سایت ما ( به پی اس دی ) اشتراک ماهانه را خریداری کنید و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

تقویم 98 کردی
تقویم ۹۸ آذری

دانلود طرح تقویم آذری

طرح تقویم پارسیان

طرح بعدی تقویم ۹۸ طرح کوروش کبیر و تخت جمشید است که عکس های آن را از یک سایت معتبر خارجی تهیه کرده و آن را با سلیقه های مختلف گروه طراحان به پی اس دی طراحی کرده و در خدمت همکار و هموطنان عزیز قرار داده ایم، در این طرح مقبره کوروش کبیر و تخت جمشید را از نما و زاویه های مختلف طراحی کرده ایم تا تاریخ و فرهنگ ایرانیان را بصورت یک تقویم ۹۸ برای آغاز سال نو  و برای استفاده عموم مردم ، کسبه و بازاریان ایران طراحی و برای استفاده در سایت قرار دهیم.

طرح تقویم ۹۸ با مقبره کوروش کبیر و تخت جمیشد، با طراحی خاص و زیبا در خدمت شما همکاران و مردم شریف ایران، بر روی سایت درج شده است و برای دانلود این طرح ها روی لینک زیر طرح ها کلیک کنید وبرای دانلود طرح ها بصورت رایگان، باید اشتراک ماهانه را خریداری کنید و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید. برای معرفی طرح های دیگر تقویم ۹۸ با ما همراه باشید.

تقویم 98
دانلود تقویم ۹۸ پارسیان

برای دانلود تقویم ۹۸ طرح پارسیان اینجا کلیک کنید

تقویم 98 طرح پرسپولیس
تقویم ۹۸ طرح پرسپولیس

برای دانلود تقویم ۹۸ طرح پرسپولیس اینجا کلیک کنید

طرح تقویم ۹۸ کردی

طرح تقویم ۹۸ کردی، در این طرح عکس های زیبای کردی را با رقص زیبای کردی مشاهده می کنید، طرح نمایان گر آداب و روسوم زیبای کرد زبانان عزیز می باشد و آداب و رسوم زیبایشان را به تصویر می کشد و عکس های با کیفیت را در تقویم ۹۸ کردی درج و طراحی کرده ایم تا در فرهنگ و هنر کردی سهم کوچکی را داشته باشیم، طرح تقویم ۹۸ کردی بقدری زیبا و جذاب طراحی شده که تمامی مخاطبان را به خود جذب خواهد کرد.

طرح تقویم۹۸ کردی در قالب یک پوستر زیبا و جذاب همرا با تقویم سال جدید ۹۸ بصورت فایل پی اس دی ( psd لایه باز ) قابل ویرایش در خدمت همکاران عزیز و عموم مردم عزیزمان می باشد و برای دانلود این طرح زیبا روی لینک زیر طرح تقویم۹۸ کردی کلیک و سپس دانلود نمایید و برای دانلود بشتر و تمامی طرح ها اشتراک ماهانه را از سایت خریداری و طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

تقویم 98 کردی
تقویم ۹۸ کردی
تقویم 98 کردی
تقویم ۹۸ کردی

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ کردی اینجا کلیک کنید

تقویم ۹۸ طرح ترکمن

طرح تقویم ۹۸ ترکمن از عکس های زیبایی طراحی و نشر شده و توسط یکی از همکاران با سلیقه ای گروه، تیم طراحان به پی اس دی طراحی شده است، در این طرح نمایان گر لباس های زیبای ترکمن میباشد و عکس با کیفیت این از بچه های زیبا ترکمن میباشد، طراحی این نوع تقویم ها برای بار اول در ایران توسط تیم طراحان به پی اس دی طراحی و نشر شده است.

اندازه این طرح ۵۰×۳۵ میباشد و با کیفیت بسیار بالا طراحی شده، این طرح بصورت فایل یا طرح لایه باز پی اس دی ( psd لایه باز ) طراحی شده و قابل ویرایش میباشد. برای دانلود این طرح روی لینک زیر طرح کلیک کنید و اگر می خواهید طرح های بیشتری را دانلود کنید، لطفا اشتراک ماهانه را خریداری و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید

تقویم 98 کردی
تقویم ۹۸ ترکمن

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ ترکمن اینجا کلیک کنید

تقویم دسکتاپ ۹۸

و اما تقویم دسکتاپ ۹۸ ، این بار برای بار دوم یعنی برای سال ۹۷ و ۹۸ تقویم های دسکتاپ را طراحی کرده ایم برای مشاغل هایی که بیشتر وقت کارشان را با کامپیوتر می گذرانند، مثل شغل هایی مانند بیمه ها ، طراحان وب ، گرافیست ، موبایل فروشی ها شرکت های کامپیوتری و برخی از کارمندان اداره جات. تقویم های دسکتاپ ۹۸ با عکس های زیبای طبعیت و نشان دادن فصل ها طراحی شده اند و برای گروه طراحان به پی اس دی تصمیم به طراحی بیشتر تقویم دسکتاپ ۹۸ گرفته و این طرح های زیبا را برای این دسته از مشاغل طراحی کرده و در خدمت شما مخاطبان عزیز قرار داده است و اما برای مشاغل بیمه طرح های تقویم دسکتاپ ۹۸ را با لوگوهای اختصاصی بیمه ها طراحی کرده ایم یعنی هر بیمه یک تقویم دسکتاپ ۹۸ با لوگوی اختصاصی همان بیمه. بیمه دی ، بیمه سرمد ، بیمه کوثر ، بیمه سینا ، بیمه پارسیان ، بیمه کارآفرین ، بیمه البرز ، بیمه پاسارگاد ، بیمه ایران ،بیمه دانا ، بیمه رازی ، بیمه سامان ، بیمه آسیا

برای دانلود طرح های تقویم دسکتاپ ۹۸ ، لطفا لینک زیر طرح های تقویم دسکتاپ ۹۸ را کلیک و سپس دانلود نمایید.

تقویم 98 دسکتاپ
تقویم ۹۸ دسکتاپ

برای دانلود تقویم های دسکتاپ ۹۸ اینجا کلیک کنید.

تقویم ۹۸ مذهبی

تقویم ۹۸ مذهبی ان یکاد الذین، طراحی این تقویم توسط تیم حرفه ای طراحان به پی اس دی طراحی شده است  در این طرح تذهیب های زیبا و جذاب و کالیگرافی ان یکاد الذین که با دست طراحی شده است استفاده طراحی این طرح به قدری زیبا وجذاب است که هر مخاطبی را به خود جذب میکند. تمامی لایه های طرح بصورت وکتور بوده و بصورت فایل لایه باز ( psd لایه باز ) و قابل ویرایش میباشد. اندازه این ۳۵×۵۰ میباشد و در تغییر سایز های بزرگتر هم کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

دانلود تقویم 98
تقویم ۹۸

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ مذهبی اینجا کلیک کنید

 در ادامه این مقاله طرح های بیشتری را هم برای شما معرفی خواهیم کرد، آپدیت این مقاله ۹۷/۱۰/۱۵ می باشد پس با ما همراه باشید.

و معرفی طراحی جدیدی دیگر از تقویم ۹۸

طراحی تقویم ۹۸ پارسیان طرح هخامنشی توسط تیم حرفه ای طراحان به پی اس دی طراحی شده است طراحی این تقویم بسیار زیبا و جذاب است و طرح آن بصورت ۳d با رنگ های طلایی و زرد کار شده است و در طرح تقویم ۹۸ عکس با کیفیت مجسمه هخامنشیان بصورت دوربری در ان استفاده شده است، در این از وکتور و تذهب های زیبا با کیفیت بالا استفاده شده زیبایی طرح را دو چندان کرده کرده است، تقویم ۹۸ پارسیان طرح طلایی با اندازه ۵۰×۳۵ بر روی سایت نشر و در اختیار شما علاقه مندان عزیز میباشد.

وکتور شیر،تقویم ۹۸ ، تقویم ۹۸ لایه باز ، دانلود تقویم ۹۸ ، طرح تقویم ۹۸ ، وکتور گل ، وکتور بلبل ، درخت ، عکس شیر ، لوگوتایپ ، ۱۳۹۸ سه بعدی ، تذهیب ، مجسمه هخامنشی ، نماد هخامنشی ، عکس هخامنشی ، psd لایه باز ، طرح لایه باز ، طراحی تقوم ۹۸

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ طرح پارسیان طلایی روی لینک زیر عکس کلیک کنید و اگر می خواهید طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید کافیست اشتراک ماهانه را خریداری کنید تا بتوانید تمامی طرح های تقویم ۹۸ را بصورت رایگان دانلود نمایید.

تقویم 98

برای دانلود تقویم ۹۸ طرح پارسیان اینجا کلیک کنید

و اماطرح بعدی طرح جدید تقویم ۹۸ برای مشاغل لبنیاتی است که با سلیقه زیبای یک از همکاران گروه طراحان به پی اس دی طراحی شده است، در این طرح از وکتور و عکس های سه بعدی استفاده شده است در این طرح بیشتر رنگ آبی نمایان است و گافیست بیشر روی رنگ آبی کار کرده و وکتور شیر روی این طرح تقویم ۹۸ جذابتر به نظر می رسد، تمامی لایه های این طرح بصورت وکتور میباشد و برای تغییر اندازه و ویرایش مشکلی را نخواهد داشت. در طرح تقویم ۹۸ لبنیاتی بیشتر از وکتور های گل ترمه ، شیر گل و درخت ، بلبل استفاده شده است و روی زمینه طرح تقویم ۹۸ یک pattern زیبا بکار رفته، که طرح را بسیار زیبا و جذاب کرده است.

وکتور طلایی ، وکتور شیر ، عکس گرافیکی شیر ، تقویم ۹۸ ، تقویم لایه باز ۹۸ ، psd لایه باز دانلود تقویم ۹۸ ، طرح لایه باز تقویم ۹۸ ، فایل لایه باز ، psd لایه باز ، به پی

اس دی ، بختیاری ، لوگوتایپ ، کالیگرافی ، وکتور ابر ۱۳۹۸ سه بعدی

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ لبنیاتی روی لینک زیر طرح تقویم ۹۸ کلیک تا آن را دانلود کنید وبرای دانلود رایگان تمای طرح های تقویم ۹۸ وارد صفحه اصلی سایت شوید و اشتراک ماهانه را خریدای کنید و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

 

 

تقویم 98
برای دانلود این طرح اینجا کلیک کنید

طرح بعدی طرح تقویم ۹۸ آتلیه عکاسی است، طرح این طرح بسیار زیبا و جذاب است به قدری که هر مخاطبی را به خود جذب می کند در طراحی این تقویم زیبا عکس با کیفیت عروس و داماد و یک لوگوی زیبای آتلیه عکاسی طراحی شده که کاملا قابل ویرایش است و همکاران عزیز می توانند آن را بصورت دلخواه ویرایش و یا استفاده کنند.

اندازه این طرح زیبا ۵۰×۳۵ است و در طراحی این طرح لوگوتایپ کلوزآپ و ۱۳۹۸ سه بعدی طراحی شده است و تمامی لایه های این طرح زیبا بصورت vector وکتور میباشد و در تغییر اندازه های بزرگ تر و ویرایش مشکلی را برای کیفیت نخواهد داشت.

برای دانلود تقویم ۹۸ آتلیه عکاسی لینک زیر طرح را کلیک کنید و برای دانلود رایگان تقویم ۹۸ باید اشتراک ماهانه را خریداری کرده تا بتوانید تمامی طرح های تقویم ۱۳۹۸ را بصورت رایگان دانلود نمایید.

برای خرید اشتراک ماهانه اینجا کلیک کنید

دانلود تقویم ۹۸ ، عکس با کیفیت عروس و داماد ، آتلیه عکاسی ، ۱۳۹۸ سه بعدی ، لوگو عکاسی ، لوگوتایپ عکاسی ، تکسچر با کیفیت ، وکتور گل ، طرح آتلیه عکاسی ، استودیو فیلمبرداری ، psd لایه باز ، طرح لایه باز ، فتوشاپ ، عکس سیاه و سفید

 

تقویم 98
برای دانلود این طرح اینجا کلیک کنید

 

بزودی نمونه طرح های جدید طراحان به پی اس دی در همین مقاله رونمایی می شود و برای مشاهده طرح های جدید و خاص با ما همراه باشید.

تمامی طرح های این سایت بصورت فایل لایه باز  psd طراحی شده اند و کاربران و مشتریان عزیز ما می توانند طرح ها را دانلود وآن را ویرایش و استفاده کنند و در صورت بروز هر گونه مشکلی طراحان عزیز و همکاران می توانند با تماس بگیرند تا کارشناسان سایت به پی اس دی آنها راهنمایی و مشکل را برطرف کنند.

گروه طراحان به پی اس دی

طرح لایه باز ، طرح های طلایی ، طرح روی تیشرت ، موکاپ ، کالیگرافی ، کارت ویزیت ، تراکت ، وکتور و عکس با کیفیت و بزودی آموزش فتوشاپ را روی سایت درج خواهیم کرد. با همراه باشید…

و این هفته تازه ترین طرح های تقویم ۹۸ را برای شما علاقه مندان و همکاران عزیز طراحی و آماده کرده ایم و در این قاله بصورت جداگانه هر طرح را برای شما معرفی خواهیم کرد و برای دانلود طرح های باید روی لینک زیر عکس ها کلیک کنید.

بعضی از همکاران عزیز گرافیست درخواستکرده بودند که تقویم های خام را طراحی کنیم و روی سایت قرارد دهیم و به همین دلیل تصمیم به طراحی تقویم های خام برای این دسته همکان عزیز گرفتیم.

تقویم خام تماما قابل ویرایش است و می توانند تمامی shape ها و رنگ و فاصله بین عداد را تغییر دهند. این نوع تقویم برای آن دسته افرادی هست که می خواهند خود تقویم ۹۸ را بصورت دلخواه طراحی کنند و بتوانند تمامی رنگ تقویم ۹۸ و فونت های آن را بصورت دلخواه وسلیقه خود تغییر دهند.

تیم طراحان ما تقویم ۹۸ را بصورت خام روی سایت قرار داده تا شما همکاران عزیز بتوانید آنرا باسلیقه خود طراحی کنید.

برای دانلود طرح تقویم ۹۸ لینک زیر عکس را کلیک کنید

تقویم 98
برای دانلود تقویم ۹۸ اینجا کلیک کنید

در طرح تقویم ۹۸ خام شما همکاران آزادانه می توانید فونت، رنگ فونت و رنگ فصل ها را بصورت دلخواه تغییر دهید. و از طرح تقویم ۹۸ خام  نمونه هایی را طراحی کرده ایم که در اختیار شما همکاران میباشد.

تقویم ۹۸ خام تک برگی

تقویم 98

 برای دانلود تقویم ۹۸ اینجا کلیک کنید

تقویم 98
برای دانلود این طرح اینجا کلیک کنید

 

تقویم 98
برای دانلود تقویم ۹۸ خام اینجا کلیک کنید

طراحی این طرح های زیبای تقویم ۹۸ توسط طراحان به پی اس دی طراحی و نشر شده است، معمولا فصل آخر سال طراحان و چاپخانه ها حجم زیادی را از طراحی و کارهای چاپی را دارند و به همین دلیل گروه  ما تصمیم به طراحی تقویم ۹۸ ، کارت ویزیت ، تراکت ، سربرگ ، فاکتور  و بنر مذهبی ، وطرح های دیگر را گرفتیم تا بتوانیم تا حدی کمک رسان شما و زمان شما را ذخیره کنیم.

طرح های گروه طراحان بصورت حرفه ای طراحی شده و تمام لایه های آن بصورت وکتور و smart  می باشند و در تغییر انداز مشکلی را برای از دست دادن کیفیت نخواهند داشت. برای همکاران عزیز گزینه ای را در سایت درج کرده ایم که هر مخاطب میتواند اشتراک ماهانه را خریداری و تمام طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایند برای خرید اشتراک وارد صفحه اصلی سایت شوید و ثبت نام فرمایید.

از آنجایی که تقویم های مشاغل فصل آخر سال ۹۸ خواهان زیادی را دارد یک سری از طرح های زیبا و جذاب را برای مشاغل طراحی و تهیه کرده ایم که این طرح از کیفیت بالیی برخوردار هستند و طرح زیر نظر کارشناس بوده و تایید شده این طرح ها هر مخاطبی را بخود جذب خواهند کرد که در این مقاله طرح ها را برای شما معرفی خواهم کرد.

تقویم 98
برای دانلود تقویم ۹۸ اینجا کلیک کنید

طرح تقویم آژانس مسافرتی با یک ایده متفاوت طراحی شده است، در بالا و پایین طرح عکس های با کیفیت استفاده شده، عکس ها به قدری با کیفیت هستند که در سایزهای بزرگ حتی برای چاپ بنر مشاغل مشکل نخواهد داشت.

در این طرح از یک وکتور زیبا برای درج نوشته ها استفاده شده که زیبایی طرح را دو چندان کرده است، طرح تقویم ۹۸ آژانس مسافرتی توسط گروه به پی اس دی طراحی و نشر شده ست برای دانلود این طرح لینک زیر طرح را کلیک کنید و برای دانلود طرح های بیشتر تقویم ۹۸ بصورت رایگان، اشتراک ماهانه را خریداری و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

تقویم ۹۸ پوشاک زنانه

تقویم 98
دانلود تقویم ۹۸ اینجا کلیک کنید

در طراحی این طرح زیبا از یک عکس باکیفیت استفاده کهساک دستی هایی را به معنی خرید در دست دارد در این طرح تقویم ۹۸ برای اعداد از رنگ سفید استفاده و ترکیب رنگی که استفاده شده بسیار جذاب و زیبا می باشد.

تذهیب ، وکتور ، دانلود طرح لایه باز ، طرح های لایه باز، تقویم لایه باز ، psd لایه باز ، پی اس دی ، دانلود psd ، عکس خرید ، عکس با کیفیت ، دانلود عکس ، دانلود وکتور

 

گروه طراحان به پی اس دی هر روز طرح های بیشتری را برای شما همکاران عزیز طراحی و بر روی سایت قرار خواهند داد.

طراحی بعدی تقویم گروه طراحان به پی اس دی یک طرح جدی تقویم ۹۸ لایه باز دیواری است که با یک طراحی خاص و زیبا طراحی شده و در آن عکس با کیفیت تهران ( برج میلاد ) استفاده شده است. عکس این طرح کیفیت بسیار بالایی را دارد.

عکس تهران ( برج میلاد ) ویرایش شده می باشد و در آن از نور و افکت های زیبایی استفاده شده است، دراین طرح تقویم ۹۸ یک کالیگرافی بسیار زیبا و جذاب با رنگ طلایی استفاده و طراحی شده است. که در سبک طراحی خود بی نظیر می باشد.

طرح لایه باز تقویم ۹۸ تهران، تمامی لایه های این طرح وکتور و اسمارت آبجکت می باشد و در تغییر سایز های بزرگتر هم کیفیت خود را از دست نخواهد داد.

 

تقویم 98
دانلود تقویم ۹۸ لایه باز

همانطور که مشاهده می کنید طرح تقویم ۹۸ طراحی بسیار بی نظیری را دارد، در این طرح مجسمه هخامنشیان با رنگ شنی طلایی طراحی شده و طراحی بسیار زیبا و خاصی را دارد و در کنار آن جای تبلیغ با یک تذهیب زیبا با رنگ طلایی و افکت نور و یک سایه زیبا قرار داده شده است.

رنگ زمینه طرح طلایی و در آن یک تکسچر زیبا و با کیفیت طراحی شده است، تقویم ۹۸ با shape های زیبا و سایه تیره استفاده شده که یک حالت برجسته و سه بعدی به طرح داده است.

اندازه طرح تقویم ۹۸ لایه باز ۵۰×۳۵ با dpi300 بصورت یک فایل یا طرح لایه باز پی اس دی میباشد، تمامی طرح هایی که در سایت به پی اس دی طراحی و درج شده فایل لایه باز و قابل ویرایش می باشند. بنا به درخواست مشتریان و علاقه مندان عزیز عکس و وکتور را به سایت اضافه کرده ایم تا بتوانیم زمان مشتریان و گرافیست های عزیز را ذخیره و یک منبع گرافیکی همه چی تمام را برای شما دوستان فراهم سازیم.

برای دانلود این طرح زیبا طرح تقویم ۹۸ تهران، لینک زیر تقویم ۹۸ تهران را کلیک و دانلود کنید. برای دانلود همه طرح های گروه طراحان به پی اس دی اشتراک ماهانه یا سالانه طلایی را خریداری کنید تا از تخفیف ۱۰۰% سایت استفاده و تمامی طرح ها را بصورت رایگان دانلود نمایید.

خدمات گروه طراحان به پی اس دی، طرح لایه باز کارت ویزیت ، بنر مذهبی مناسبتی ، تقویم ۹۸ ، آموزش های ویدیویی و مقاله فتوشاپ و ایلوستریتور ، موکاپ ، عکس با کیفیت یا تصاویر استوک ، وکتورهای لایه باز ، طرح لایه باز تیشرت ، کوسن و ماگ های فانتزی ، تراکت مشاغل ، سربرگ ، فاکتور شرکتی ، اطلس رنگ ، پوستر ، کالیگرافی و لوگوتایپ و دانلود فونت می باشد.

برای خرید طرح لایه باز و اشتراک ماهانه  یا یک ساله سایت به پی اس دی دات کام  کلیکی کنید.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *